Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Energon-feldolgozó üzem

Go down 
+3
Novafény
Megatron
Demolishor
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 6:35 pm

Itt dolgoznak a mechanicok az energon finomításán és feldolgozásán. Ugyanezen a helyen vannak nagy energon-raktárak és hatalmas keverőgépek és szilárdítók is. Az üzem olyan, mint az atomerőmű és vegyitisztító-telep együtt.
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 4:08 pm

Hirtelen a semmiből meg jelenik egy űrhíd és terrorcok tucatjait okádja ki. Majd meg jelenik egy árny egy sötét bajloslatú árny mögöttük. Ahogy egyre jobban kilép az űrhídból a közelben lévők szinte meg merevednek a látványtól. Optikája sárgán és gonoszan csillog, páncélzata makulátlanul tiszta mint aki most jött volna az energon fürdőből.
-Áhh végre az energon feldolgozó na végre.
Megatron az aki beszél kinek hangját halva az autobotokon pánik hangulat lesz úrrá.
-Demolishorék jól végezték a munkát ez egyszer. Jó lel terelték a figyelmet rólam így végre be takaríthatjuk munkánk gyümölcsét.
*Gonoszan fel nevet közben a terrorcok invázió kezdetét veszi.
-Nagy vezér el fogtunk egy audió hívást mi szerint Demolishor erre felé tart csapatával. ha pedig ez így van akkor az autobotok követni fogják őket.
*Megatron le néz a terrockonra amelyik hozzá, mert szólni.
-Sebaj számítottam rá, hogy Demolishor és csapat nem képesek elég sokáig ki tartani. Ezért is küldtem oda Ciklonuszt, hogy végre hasznát vegyem balgaságának. De ha minden képen keresztbe akarnak tenni nekem akkor meg lepetésben lesz részük,
Lassan körbe néz majd ismét le néz a terrorkonra.
-Két csapatra válunk az egyik folytassa az akciót a másik készüljön az autobotok fogadására.
Amint a terrorcon el szelel gonoszan el mosolyodik.
-Na lássuk Optimusz a kis kedvenced van-e olyan kemény, mint amilyennek hiszi magáról. Hahahahahahaha
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 8:27 pm

Novafény: *éppen megérkezik*
Nem emlékszem, hogy ilyen lenne a helyO_O
*meglátja Megatront*
- Primuszom!O_O
*gyorsan elbújik* Most mi lesz? *meglát egy gerendát a Decepticon fővezér felett, ami elég öregnek néz ki* hmmm... talán ha meglőném azt úgy, hogy rá essen...
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 12:43 am

Demolishor csapatának sikerült áttörnie a maradék Autobot-gátat. Valaki meglőtte az egyik Terrorconjukat, de szerencsére a többinek nem esett komoly baja. Így is már elveszítették a csapat egy részét és a Terrorconok felét. Nem vették észre, hogy egy kotnyeles Autobot kölyök utánuk eredt és követte őket egészen az üzemig.
Demolishornak elég volt egy sort lőnie a bejáratot őrző Mechanicokra, máris szabad volt az útjuk az energonokhoz. A Decepticonok nagy örömmel néztak végig az üzemen, a Terrorconok habozás nélkül ráakaszkodtak a tartályokra és a kamrákra, hogy minél több energont magukba szívjanak. A többi befogható Decepticon is magukkal hozott speciális energonhordozókba szedegették össze zsákmányaikat, méghozzá védőkesztyűkkel. Köztudott, hogy a nyers energon érintésre képes iszonyatos kárt okozni abban, aki megérinti akár egy ujjal is.
- Ez ám a mennyország, ugye? - vigyorodott el gonoszul Demolishor.
Újabb Terrorconok jelentek meg, bár ezeket a Decepticon vezető nem ismerte.
- Ez meg mi a csoda? Cyclonus küldte volna utánunk ezeket, vagy mi?
Ahogy érvelődött, máris megkapta rá a választ. Az újabb Terrorconokat nem más, mint Megatron hozta. Az Álcák fővezérének váratlan megjelenése döbbenetes volt. Ennek ellenére a Decepticonok fanatikusan üdvözölték nagyurukat.
- All hail to Megatron!!!
- Megatron fővezérem! - fogadta fővezérét alázatosan, ahogy szokta. - Bár nem számítottam rá, hogy te is jönni fogsz, de megtiszteltető a jelenléted.
- All hail to Megatron!!!
A Decepticonok üvöltése kissé kezdte már idegesíteni mindazokat, akiket zavart.
- Ezek szerint Ciklonuszt is te küldted utánunk. Nagyon sokat segített, de remélem még kap büntetést. Hallottam ám az utóbbi rohamáról és a trónod megsemmisítéséről.
- All hail to Megatron!!!
- Csendet! - üvöltött a Decepticonokra. - Ahelyett, hogy ódáztok, szedjétek össze gyorsan az energont, vagy veletek kóstoltatom meg a betont Mozgás! Nincs időnk!!
Demolishor hajcsározás mellett vette észre, hogy egy nőnemű Autobot egy rejtekhelyről figyeli a történteket, majd a tekintete egy rozoga gerendára meredt, ami akármikor rázuhanhat a nagyura fejére.
- Megatron, állj félre, mielőtt rád zuhan a gerenda! Ti ketten ott! Elkapni!
Két nagy darab, nagyon erős Decepticon indult meg Novafény felé.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 4:00 pm

*Kicsit lassítottam mielőtt a telep helyre értem volna, majd átalakulva be néztem pár rom mellett. A látvány kicsit sem volt tetszetős, főleg, hogy Megatron is elő mászott az odújából.
~A salakba pont ő hiányzott a legkevésbé. Meg kéne várni az erősítést mielőtt cselekszem, mert különben viszont láthatom a tervezőmet.
*Csak figyeltem ahogy az ostobák éljenzik vezérüket majd munkához láttak. De aztán valami történt meg találták a csajt aki a bárnál is volt.
~Na szép most aztán bajban van. Ha nem segítek neki annyi, de erősítés nélkül nekik menni. Hát......
*Elő vettem mind két lézer gép pisztolyomat, majd ellenőriztem a tárjaikat végül be dobtam egy gránátot a hívatlan vendégek közé.
~Indulhat a banzáj.
*Ki ugrottam a fedezékem mögül és két felé kezdtem lőni. Az egyik fegyveremmel Megatront vettem célba hátha van olyan bolond az ellenségnél aki elé be áll és ezzel neki vége is. A másik fegyveremmel a két nagy darabot lőttem, hogy fedezem Novafényt.
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 5:13 pm

Mikor odaértem az energon-feldolgozóhoz, gyorsan fedezék mögé bújtam és kikukucskálva mögüle, felmértem a helyzetet.
Megláttam a Decepticon vezér Megatront, Demolishort, és egy csomó Terrorkont, amint támadják az energon-üzemet. Warusz is ott volt, valamint Novafény is. Lőni kezdtem a gépfegyveremmel, hogy fedezzem a nagyképű autobotot, illetve a lányt.
- Gyere csak Megs! Játszadozzunk egyet a régi Decepticonos éveim emlékére!
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 3:14 pm

A havasi banda követte a száguldó Autobotokat, azonban Ciklon az Autobot főnök-csajjal rendezett le egy légi ütközetet. A lövéseket kerülte szlalomozó ívekkel.
- Lassú vagy, babám! Semmi esélyed, amikor Powerlinkben vagyok, hááááhááááháááháháháháháháhá... jájj!!!
Judytól kapott egy lövést a farába, ami azonnal füstölni kezdett. Crumplezone kétségbe megszakította a kapcsolódást és leugrott, Ciklon azonban egyenest az energonfeldolgozó üzembe hajtott kényszerleszállást.
- Ég a seggem!!! Vigyázat, égő segg!!! affraid
Alig ért földet, de már pattant egyet Kőfej fején és onnan fejjel egyenest egy energonmedencébe, közel Megatronhoz, aki kapott egy adagot a kifröccsenő energonból. A füstölő feneke már nem füstölt és hálát adott Primusznak, hogy nem nyers energonba tanyált el, azonban nem látta jó végét a folyékony energonnal lefröcskölt Megatron láttán.
- Hoppá! Főnök! Shocked Nem is tudtam, hogy te is részt veszel az akcióban! Laughing
~ Most aztán megint bajban vagyok, ni!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 3:30 pm

Végül sikerült hátsófelébe adnia Ciklonusznak, akinek kényszerleszállást kellett véghezvinnie. A pattogó landolása az energonos medencébe épphogy Kőfej fejébe került. Hogy odaérjen gyorsan az újonchoz, Terrorconok tucatjain keresztül kellett átverekednie magát.
~ Lehetetlen, hogy így megszaporodtak volna! Leszedtük szinte a felét Demolishor Terrorconjainak és ez az idióta meg csak a havasi bandáját hozta el!
- Félre az útból, nyávogó energontolvajok!
Egy Terrorcon rávetette magát, de Judy azonnal hárította a támadását karja helyén kipattanó, szikrázó fénykarddal. De ahogy elhárította, úgy vágta is ketté a robotmacskát.
Testébe feszültséget kezdett gyűjteni, aminek a hatására szikrázni kezdett. Amint elég mennyiséget összegyűjtött, az optikái fehéren felvillantak, majd a feszületet kisütő szikrák záporaiban engedte ki magától. A szikrák szétrobbantották a Terrorconokat, amelyekhez hozzáértek. Most már nem volt nagy akadály még szikrázó testtel odasietnie Kúfejhez.
- Minden rendben? Nem sérültél meg?
Azonban felfigyelt arra, amit eddig észre se vett. Megatron személyesen jelen volt az energonfeldolgozó üzemben.
- Megatron! Innen egy zacskónyi energont se vihetetk el!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 4:02 pm

Elégedetten szemlélte a sikeres akció nyereségét. Néhány pillanat múlva meg érkezett Demolishor is a csapatával. Szótlanul tűrte a folytonos éljenzést míg Demolishor el küldte dolgozni az egységét.
-Kitűnő munkát végeztél Demolishor pont azt tetted amit vártam tőled.
Mosolyodott el egy pillanatra.
-Igen én küldtem, hogy végre valami hasznát is lássam annak a kontárnak. Nem kell aggódnod ha az akciót be fejeztük még az is elő fordulhat, hogy le cserélem.
Nevetett kicsit gonoszan majd fel pillantott a lefelé zuhanó gerendára.
-Szánalmas próbálkozás.
Ágyúi fel felé tüzeltek egyet amitől a gerenda szét robbant.
-Élve hozd elém azt a lányt.
Utasította Demolishort majd Waruszra nézet akinek lövései meg sem karcolták páncélját.
-Nocsak csipkelődnek a bolhák. Végezni vele!
Utasította terrorconjait majd Kőfejre nézet aki Warusz után jött nem sokkal.
-Kőfej te áruló téged én magam téplek szét.
Már elindult volna mikor Ciklonusz be pottyant és le fröcskölte de előtte még fejbe kólintotta Kőfejet. Oda ment hozzá majd egy kézzel torkon ragadta Ciklonuszt.
-Te szánalmas bohóc meg tanulhatnád már hol a helyed. Még egy ilyen és végzek veled, addig pedig tessék kapsz egy ellen felet.
Ciklonuszt Kőfej felé dobta amit Judynator közelített meg.
-Kissé el késtél nem gondolod?
Hirtelen ki nyílt egy űrhíd majd egy tucat terrorcon távozott akik elég energont szedtek már össze míg rájuk nem figyelt senki.
-Te és a szálanmas csapatod esélytelenek vagytok az én elit csapatommal szemben. Addig menekülj amíg még meg teheted, mert ha a kezeim közé kerülsz végzek veled.
Fel mutatta jobb öklét és jól meg szorította miközben nevetett.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 7:01 pm

Megatron csak nevetett az Autobot lány szánalmas gerendás akcióján, amit egy lövéssel meghiúsított. Aztán kiadta Demolishorra a parancsot Novafény élve való elfogását.
- Igenis, uram!
Elindult Novafény felé, miközben a másik pimaszkodó vakarcs - aki a foglya volt- lőni kezdett Megatronra és a két Decepticonjára, akiket hamar el tett láb alól. A fővezér válaszul rászabadította a Terrorconjait.
A szakértő megemelte a karját és egy erős jobb horoggal bemosott egyet az Autobot lánynak, aki a falhoz csapódott. Még észhez térni se maradhat ideje, olyan reflex-el ragadta meg a torkát.
- A fővezér parancsa, hogy velünk jössz, kölyök! Vagy hadifogoly leszel egy üzletelés érdekében vagy pedig Megatron új trónjához leszel egy szép kis alapanyag! Te pedig készülj a halálra, Kőfej! És még én tanítottalak egy-két trükkre a képzésed alatt!
Épp hogy kezdte volna elhurcolni Novafényt, amikor CIklonusz fenékégős, parádés megjelenése kiütötte az áruló Kőfejet és belezuhant a finomított energonos medencébe, amiből Megatron is kapott egy kis frissítőt. Nem is volt csoda, hogy a fővezér torkánál fogva szorongatta és odavágta Kőfejhez.
- Te szerencsétlen barom! Megint a bohóckodásod fogja elszúrni a küldetést!
Ordította CIklonusz felé, majd Novafényt Megatron elé hurcolta.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 7:10 pm

Novafény: *látja, hogy lőttek a tervének, és aztán Demolishor behúz neki ergy akkorát, hogy a falhoz repül, majd magához sem tért, de már a torkát szorongatta a nagy Decepticon*
- Engedj el te nagy majom!!
*próbál kiszabadulni, de Demolishorhoz képest gyenge, mint egy virág*
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 7:19 pm

*Nem volt túl rózsás a helyzet Megatron meg sem érezte fegyvereim hatását.
~A salakba ide valami ütősebb kel la lézernél.
*A terrorkon roham elég nagy gondnak bizonyult főleg, hogy ezek lőni is tudtak. El kezdtem jobb felé rohanni közben a két lézer gép pisztolyommal lőttem őket.
~Hol a fenébe késik az az előbbi nagy hajó? Ennyire gáz neki a fordulás? Ha nem jön ide akkor ezek szét szednek minket.
*Keresni kezdtem egy jó kis bunkerhez hasonló dolgot ahol védve lehetek az ellenség tűzétől. Az egyik égő rossz épületből marad is valamennyi amit tudtam legalább fedezéknek használni. Legalább addig míg tárat cseréltem a fegyverekben.
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 8:29 pm

Javában lőttem Megatront és Terrorkonokat, mikor egy másik alakváltó nagy erővel nekem zuhant. Kibillentem az egyensúlyomból, majd a földön fekve megállapítottam, hogy Cyclonus landolt ilyen barom módon.
Judynator odafutott hozzám és érdeklődött, jól vagyok-e. Felkeltem és elmosolyodtam.
- Persze. Az arénában ennél sokkal nagyobb pofonokat is kaptam már.
Mikor láttam, hogy Megatron ráparancsol Cyclonusra, hogy öljön meg engem, beálltam Judy fővezér elé.
- Én ezzel foglalkozok. Azt gondolom, jobb lenne, ha ön segítene Warusznak és Novafénynek!
Előkaptam a lézerpisztolyomat, majd lőni akartam vele, de nem működött.
- Hogy rohadnál meg!- Szitkozódtam és nekihajítottam a közelgő álcának.
- Gyere csak, te vihogó, idióta, Megatron kedvence! Azt hiszed félek tőled, mert olyan őrült vagy?! Letörlöm azt az undorító vigyort a pofádról!
Elindultam felé, majd jobbal, aztán ballal indítottam egy ütést.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 8:48 pm

Ciklont Megatron felemelte a torkánál fogva és üvöltözött vele, mint az állat.
- Könyörgöm, főnök! Ezúttal nem én hibáztam, hanem Judynator kapott le egy lövéssel!
Megatron egy lendítéssel odavágta az áruló izomagyúhoz, aki szédelegve bár, de Judy elé állt.
- Mit akarsz, te áruló vastorony? Azt hiszed, hogy te majd szépen el tudsz engem kalapálni?
Kőfej válaszolni akart volna egy lövéssel, de hála Primusznak nincs több energia a pisztolyában, amit szitkozódva elvágott felé. Ciklon ezen egy jót röhögött, de főleg azon, hogy a pisztoly ütése csak simította a mellkasát.
- Na ezt megszívtad, kicsi babám! Mutass inkább jobbat! Very Happy
A harc elkezdődött, Kőfej jobb és bal horoggal nekiesett, de Ciklon csak félreugrándozott az ellenfelét kiröhögve.
- Ez már valami, csak nem telitalálat, mucuskám! Na most Ciklonusz bácsi mutat neked valamit, amit nemrég betanult odahaza a havasi tájakon! Twisted Evil
Azzal megfordult, mintha a fenekét akarná mutogatni, pedig nem ez votl a cálja. Olyan ütemesen és gyorsan kezdte forgatni a rotorját, hogy egy nagy széláramlatot hajtott Kőfej felé. Ezt pedig nem mintha ki lehetne védeni.
- Egy ilyen melegben kéne egy kis szellőzés, nemde? Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 9:00 pm

Judy azonnal cselekedett. Egy nagyon erős sokkot okozó villámgömböt hajított Demolishor felé, majd Waruszt támadó Terrorconokat a szikrázó testéből kirobbanó szikrákkal felrobbantotta.
- Menj és segíts Novafénynek! Ez parancs!
Kiáltotta Warusznak.
Látta, hogy amíg Megatron ebben a pillanatban hozzászólt, egy űrhíd megnyílt, amin keresztül elindultak vissza a Terrorconok. Gyorsan ki kellett találnia valami okosat, hogy megállítsa a Terrorconokat és bezárja valahogy a hidat.
~ Az űrhíd egy kisülés vagy egy robbanás folyamán is bezárulhat, a nyers energon pedig egy lövésre felrobban. De ha annyi energon robban fel az űrhídban, akkor biztos, hogy megszűnik! Sok energont vesztünk így, de inkább ez, minthogy Megatron megvalósítsa a terveit!
- Még van egy-két meglepetés a tarsolyomban, Megatron! Csak figyelj és ámulj!
Judy felszökkent és átrepült Megatron feje fölött. Amint földet ért az űrhíd előtt, villámokat lőtt be az átjárón. Pillanatok alatt, amint egy nyers energon odabent felrobbant, sorra jött a többi is, amíg aztán akkora robbanások és szikrázások keletkeztek, hogy az űrhíd nem tudott tovább kitartani és megszűnt. Az éppen átmenni készülő Terrorconok többi része tehetetlenül álltak meg a híd hűlt helyén.
- Ennyit a tervedről. És most egy közelharcot vívjunk meg, jó?
Mindkét karja helyére kivillantotta a fénykardjait, aztán lassan megindult Megatron felé.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 9:26 pm

Láthatóan karba font karokkal nézte a műsort amit Judynator csinált. Mosolyogva nézte amint Demolishor felé repül egy villám gömb. Természetesen nem figyelmeztette hű katonáját tudta, hogy az egész csak egy trükk. Egyetlen egy autóbot sem szokta veszélybe sodorni baj társát, főleg nem egy vezér alkat. De Judynator azt tette hol ott tudhatta volna, hogy Demolishort ha el találja fény karjain át Novafényre is ki hat annak a hatása. Még sem zavarta tudta, hogy Demolishor mindent meg tesz, hogy kikerülje a csapást. Ha pedig Novafény még is szabadulni próbálna rá lő egyet, hogy maradásra kényszerítse őt.
~Hehehe érdekes képesség hasznomra tudnám fordítani.
*Bár Warusz támadó terrorkonok meg kevesebb ültek egy kicsit nem lankadtak sőt az el hullottak helyére még több terrorkon állt csata sorban. Kettő párduc alakú terrorkon hátulról a földön meg közelítette őt és rá támadt, hogy darabokra szabdalják. Mivel halkan lépdeltek sikerült meg is lepniük és kiverniük egyik fegyverét a kezéből. Ezután újra támadni készültek majd rá ugrottak, hogy esélyt se adjanak neki a menekülésre.
-Mutasd mit tudsz.
Mondta Megatron Judynatornak aki ezt követve el repült mellette és fel robbantotta az űrhidat. Ezt az alkalmat használta ki, hogy előre ugorva el vegye a fogoly Novafényt Demolishortól és torkon ragadva Judynator felé mutatta fel őt. Ha véletlenül Novafény meg is szökőt volna akkor utána repül és el fogva teszi meg az imént le írtakat meg vele.
-Ostoba bolond autóbot valóban azt hitted, hogy ennyi egy űrhidat fel robbantasz és kész? Azt hiszed ennyire ostoba vagyok?
Hirtelen több űrhíd is meg jelent Judynator és a többi autóbottol távol, hogy az energont el vigyék.
-Mind végig a kezemre játszottál és most itt van egy társad a kezemben. Ha élve akarod viszont látni és egy darabban akkor jobb ha fel ajánlasz érte valamit.
ha Judynator egy lépését is tesz felé, hogy meg próbálja Novafényt ki szabadítani akkor meg ragadja a karját és húzni kezdi, hogy ki téphesse.
-Na mi lesz? Mit ajánlasz cserébe a társad életéért?
Kérdezi majdközben egy két űrhídon be fejezödi ka szállítás és be csukodik az űrhíd.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 9:55 pm

- Elhallgas, kölyök, vagy kitépem a szikrád!
Egyet lendített Novafényen, majd eltaszította Megatron felé.
- Tessék, nagyuram, ahogy kívántad! Élve itt a...
Judynator sokkoló támadása ekkor érte el őt. Minden porcikájában feszülten remegett, amíg össze nem esett a földre. Még így is rázkódott, amíg a sokkoló hatás abba nem maradt.
- A jó édes anyádat vagy a terveződet, akárhogy is születtél meg, te kis félorganikus atomerőmű!
Nagyon megijedt, amikor Judynator ezután Megatront felülről megkerülte és belőtt az űrhídba, amit energonok robbanása miatt azonnal tönkretett.
- Az űrhíd! Oda a küldetésünk!
Azonban az óbégatása abbamaradt, amikor látta Megatron arckifejezését, ami elárulta, hogy a dolognak, nincs vége. Nemcsak fogságban volt nála Novafény, de valamilyen úton-módon tett róla, hogy egyszerre több űrhíd is megnyíljon. Tátva maradt a szája, de tudta, hogy Megatron - mégha váratlan cselekmények árán is - mindenre gondol. Most az Autobot fővezérhelyettest fenyegette a fogollyal.
- Én a helyedben gyorsan tennék azért a kölyökkért valamit, Judy. Megatron nagyúr nem lacafacázik, ahogy az emberek mondják.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 9:59 pm

Novafény: *mikor Megatron elé lökték, az egyből megfogta*
- asszonyom, e törödjőn velem!
*félni kezd, mikor Megatron arrakészül, hogy letépje a karját*
- Az Energonnal törödjőn, ne velem!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 10:07 pm

*A fedezékem jól szolgált így eddig sértetlenül tudtam vissza lőni a terrorkonokra és a végén a főnök nő is be szált.
-Ez az hulljon a férgese.
*Tovább lőttem amikor valami nekem jőtt és le ejtetettem az egyik fegyveremet.
-Mi a fene i már mindenütt ott vagytok?
*Néztem magam mögé majd a másik kezemmel elő vettem a lézer késemet.
-Na gyertek cic cic.
*Szólítgattam őket majd ahogy ugrottak az egyikbe bele lőttem egy sorozatot a másikhoz meg közel ugrottam, hogy a késsel le vágjam a fejét.
~Csak jussak ki innen egy darabban. Azon nyomban végzek veled Megibaba a társaimért és mindenki másért aki miattad pusztult el.
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 2:26 pm

Cyclonus könnyedén kikerülte az ütéseimet.
~ A francba, ez a répafejű nem is olyan béna, mint először hittem.
Megfordult és úgy mutogatta nekem a fenekét, mintha azt akarná, hogy egy jó nagyot belerúgjak.
~ Nem lesz gond.- Mosolyodtam el.
Lendítettem a lábamat, de a Decepticon rotorjai egyre gyorsabban forogni kezdtek, nagy légörvényt csinálva. Nem tudtam mit tenni, csak a kezeimet magam elé téve próbáltam védeni magamat, de nem volt sok esély arra, hogy be is jön.
Hátra tántorodtam a légörvény erejétől és elbotlottam egy Terrorkonban. Megfogtam a vasmacskát, felemeltem, és elhajítottam Cyclonus felé.
- A szeleiddel nem tudsz kárt tenni bennem!
Elindultam felé és előrevetődtem, hogy elkapjam a kezét vagy lábát. Ha sikerül, akkor a földre viszem kihasználva a súly-fölényemet.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:33 pm

Ciklonusz továbbra is lesújtott légörvényével az ellensége felé, akit lassan elrepített az egyik Terrorconhoz.
- Na mi van? Nem vagy állatbarát? Te kis állatkínzó, a cicuskák nagyon aranyos jószágok! Laughing
Nemsokára a gúnyolódásáért Terrorcont kapott a képébe. A lendülettől eltanyázott és jómódúan szétterült a földön.
~ A fenébe! Ezt megszívtam! Shocked
Épphogy felállt, amikor Kőfej a súlyával rávetődik és összefogja a kezét.
- Hé-hé-hé! Ne taperolj, te ferde hajlamú dagadék! Figyelmeztetlek és sikítok! Segítség, meg akarnak erőszakolni!
Persze ez csak egy elterelő hadművelet volt. Egy havasi katona Kőfejet hátulról célozta meg. Ciklon pedig tudta, hogy az ővéiből ott lesz valaki, aki fedezni, ha bajba kerül.
Havasi Decepticon: El eresz'te el a górét, bot' roncs! - üvölti a maga hazai stílusán és lött az áruló vállába. Ha leesik Ciklonról, az azonnal felpattan és rátérdel és fegyvert fog az ellenségére. Ha pedig még így is rajta marad, akkor is odasóz egyet a könyökével és megfordulva lefogja Kőfej torkát a könyökével és a halántékára nyomja a szabad alkari ágyúját.
- Még egyet mozogj és kilyukasztalak, picinyem!
Eközben Judynator felrobbantja az űrhidat, amire egy darabig Ciklon képére odafagy az eszelős vigyora. De Megatron okos volt és újabb űrhidak megjelenése közben elfogja az egyik Autobot újoncot, akinek a halálával fenyegeti az Autobot fővezérhelyettest.
~ Szuper! Most megmutatta a villanyórás csajszinak, ki itt a főnök!
- Nocsak, Judy! Ezt most benézted! Keményen verekedtél, de Megatronnak kevés vagy, Optimus hagyján!
A következő mondatát Kőfejnek teszi.
- Úgy látszik, a csajszitok bajban van! Kíváncsi vagyok, Megatron leszakítja-e a pici lány karját! Nem akarsz erre fogadni, Kőfej?
És röhög egyet a saját mondatán.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:52 pm

Az események váratlanul megváltoztak. Nemhogy kis híján a saját Autobotját is megcsapta a villámgömbjével olyan elhamarkodottan...
Tőlük jóval távolabbi részeken még több űrhíd nyílt meg, ezeken keresztül gyors iramban mentek el az épségben megmaradt Terrorconok tucatjai az ellopott energonokkal. Megatron közben elkapta Novafényt és szorongatni kezdte a karjait, amiket azonnal letéphet, ha Judy megpróbálná kiszabadítan vagy pedig szikrák segítségével berobbantani az űrhidakat. Nem lett volna probléma, ha Megatron nem fenyegetné az újonc Autobot halálával.
~ Te jó Primusz...
- Ez már túlmegy minden határon, Megatron! Novafény élete nem egy játék, amivel vesztegethetsz! Nem éri meg több hektárnyi energonért!
Demolishor elégedett megjegyzése és Ciklonusz őrült, kárörvendő röhögése csak fokozták a feszületet. A teste vészesen szikrázni kezdett, kezeit pedig ökölbe szorította. De igyekezett elfojtani a dühét, amit most érzett Megatron aljas húzása után.
~ Vajon mit tenne ilyenkor Optimus? Hogy tudna egy ilyen szorult helyzetből kikeveredni? Képes lenne áldozatot hozni más életéért... óh, Primuszom, csak egy megoldás van... nem akarom, de mást nem lehet...
Judy vett egy mély levegőt és lazításra kényszerítette magát, mire sikerült lenyugodni és elfojtania a dühét Még a szikrázása is végül abbamaradt.
- Sajnálom, Novafény, az élet sokkal fontosabb, mint egy bolygónyi energon. Ezért nem érne meg.
Kioltota a fénykardjait és visszaalakította a karjait. Ezután Megatron felé szólt.
- Rendben van, Megatron. Engedd el a lány, és mondd meg, mit kérsz cserébe.
Judy ölbe tett kézzel állt és várt a válaszokra.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:19 pm

Elégedetten mosolyog magában miközben várja a választ Judynatortól.
-Na hogy döntöttél?
Novafényt érezheti, hogy karját és torkát kicsit erősebben fogja Megatron mint eddig.
Warusznak persze sikerül szét lőnie az egyik párduc terorkont, de a másikat csak meg sebeznie sikerül. Természetesen Warusz karjai meg sérül a párduc karmaitól így a sérült részen a kábelek szikrázni kezdenek benne. persze míg ott bajlódik egyre jobban körbe veszik a terrorkonok, hogy végre sortüzet nyithassanak rá.
Elégedetten nevetni kezd amikor Judynator el teszi a fegyvereit.
-Hahahahaha látod Demolishor az autóbotok olyan ki számíthatóak tudnak lenni ha jól tervezel. Legyen az Optimusz vagy bárki más nekik az élet mindennél fontosabb.
Nonafényt oda nyújtja Demolishornak, hogy fogja le és szorongassa tovább.
-Vigyáz rá míg nem mondom, hogy elengedheted.
Elindul Judynator felé elégedett mosollyal az arcán.
-Előre szólók ha valamivel is próbálkozol a társad meg hal. De ha ügy teszel ahogy mondom akkor elengedem.
*Judynator elé áll és tovább mosolyog.
-Nem kérek tőled lehetetlen ne félj. Csupán adj egy nyelves csókot. Hahahaha
Kuncog egy jót és várja, hogy Judynator valóban képese rá. Közben mosolyán látszik még némi ravaszság mink aki készül valamire.
-De ne rövidet abban nem lenen elég élvezett.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:35 pm

- Azzal én is tisztában vagyok, uram. De mégis mit akarsz még tőlük, amikor megvan, amiért jöttünk?
Demolishor átveszi Megatrontól Novafényt és tovább szorongatja főnöke következő parancsáig.
- FIgyelmeztetlek, ha szabadulni próbálsz, végzek veled.
Megatron elindult Judy felé, Dem azonban fülelni kezdett. De a döbbenetes kijelentést nemcsak ő hallhatta meg.
~ Mi van???
Elsőre azt hitte, csak halucinál, másodszorra meg azt, hogy Megatron csak félrebeszélt.
- Főnök! Uram! Ugye csak rosszul hallottam, amit mondott?
Szörnyülködött és kétségbeesve rápillantott Cyclonuszra, majd vissza.
- A mi bázisunkon is van annyi "olyan" nő, akiket csókolgathat, na de azért egy Autobot lánytól ilyet kérni!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 6:38 pm

Novafény: *miután Judy kijelentette, hogy inkább az energon vesszen el, mint egy élet, Megatron odalökte Demolishor-hoz*
- Ne Judy, ne tegye értem!
*Demolishorral együtt néz döbbenten, mikor Megatron kijelentette, hogy mit akar*
- Perverz disznó! Mad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Energon-feldolgozó üzem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Energon-feldolgozó üzem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: