Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hősök Csarnoka

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 7:37 pm

Ezen a helyen állnak a Cybertron legendás vezetőinek vagy más hősöknek szobrai, de ugyanitt nyugodnak a roncsaik is. Pontosan ez a hely emlékmű és nemes temető is egyben.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 1:09 pm

Az Iaconban eleredt az eső. Nem egy szokványos eső volt, mint a Földön (az esőt a War For Cybertron börtönös jelenetéből szedtem), de épp ugyanolyan lehangoló volt mint a temetés, ahová kezdtek gyülekezni az Autobotok, hogy végső búcsút vegyenek a fejetlen Ultra Magnusztól. A halott vezető nemrég halt csak meg, de már előttük állt a szobra, aminek a lábánál egy nyitott résben feküdt egyenes fekvőmódba helyezett roncs.
Az összes tanácstag, elites és fejes Autobot részt vett a temetésen, de néhány újonc is jelen volt. A torbeszédet természetesen Alpha Trion tartotta, akinek a közelében állt Zeta Prime, Rodimus és Judy is. Amíg a temetés tartott, nem nézet rá az öreg ex-vezetőre.
Alpha Trion: Bár Ultra Magnus gondolkodási módja más volt, de a maga módján jó vezetője, valamint tanítója volt az Autobotok generációinak, hűséges tagja volt a csapatához és elszánt, erős harcos volt a csatákban. Talán tragikus halálának órájában elszántan harcolt és úgy vesztette el életét, ahogy mindig is akarta. Most pedig egy perces csenddel és tisztelettel emlékezzünk meg Ultra Magnuszra és tetteire, amikkel segített az Autobotok társadalmának, hogy ezzel búcsúzzunk el tőle.
Mindenki tiszteletre emelte a homloka szintjére a lefelé tartott tenyerét, a megemlékezés egy perces síri csendben zajlott le. Judy tisztelgés közt belegondolt, hogy ha Magnus még mindig élne, ezekben a percekben keserítené meg az életét... vagy ha ő nem egy S-osztályú Transformer lenne, akkor most tőle vennének búcsút, csakhogy az ő maradványait biztos a Szemétbolygóra hajítanák, csakhogy ne lássák az árulót.
Amikor a megemlékező búcsúzásnak vége, a rés fedele bezárult és felette megjelent egy hologrammos felirat: Ultra Magnus
Az Autobotok legtöbbje vonulni kezdett, de páran, legtöbben az Elit Gárda tagjai még ott maradtak. Judy azonban a induló társasággal halat, de épp Zeta Prime mögött, akihez nemsokára Omega Supreme is csatlakozott, hogy bizalmasan megbeszéljen vele egy-két dolgot. Judy nem értette, mit mondanak, de volt egy sejtése, hogy a téma róla fojt, mert Zeta Prime hátranézett rá kétszer is. Amíg Judy próbált hallgatózni, addig Zeta Prime döbbenten beszélgetett az óriás Autobottal, akinek alig tudott hinni. Bár menet közben beszélgettek, de úgy, hogy senki más ne hallja őket.
Zeta: Biztos vagy benne? Egészen biztos?
Omega: Ugyanazt a gonosz erőt érzem Judyban. Megatron ereje megszállta őt és késztette rá, hogy megölje Magnuszt. Nézz rá, amióta visszatért, furcsán viselkedik és a szemei is olyan kegyetlenek, mint Megatronnak. Nem tudom, hogy, de ő csinálhatott valamit a lánnyal.
Zeta: Erről valaki más tud?
Omega: Nem, senki más, de szerintem Alpha Trion is már tudja magától.
Zeta: elyes. Erről senkinek se szabad beszélni. Omega te csak tereld el a gyanút Judynatorról, őt majd én kezelésbe veszem. Megpróbálom visszatéríteni, de nem hiszem, hogy Megatron erejével képes leszek szembeszállni.
Amikor a beszélgetést befejezték, Omega megemelkedett a levegőbe és nagy űrhajóvá átalakulva elrepült. Judy ekkor csatlakozott mellé.
- Mi volt ez a csevej? - kérdezte érdeklődve.
Zeta: Semmi különös, Judy. De most inkább gyere velem, mert beszélni akarok veled.
Miközben mondta a kezét Judy vállára tette, hogy elvezesse őt, de sietős léptekben.
- Zeta Prime, hová megyünk? Mit kéne megbeszélnünk?
Zeta Prime nem mondott semmit, csak vezette el a csarnokból. Rodimus kissé furcsán nézett utánuk, de utána azt gondolta, hogy biztos valami fővezéri megbeszélés, hogy most mi legyen Magnus után.

/Iaconi központ/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:57 pm

Novafény: *szomorúan áll Kőfej/ha ott van/ mellett, miközben nézi a temetést*
- Olyan szomorú, nem?:'(
*látja, hogy Sentinel lenézően figyeli*
~ még mindig azt gondolhatja, hogy én öltem meg-.-
*észreveszi, hogy Judy meg Zeta elmegy valahova és úgy dönt, utánuk surran*

/ Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 9:53 am

Novafény mellett álltam a temetési ceremónián. Nagyon megviselte őt ez a dolog.
~Magnusz mindig is nagypofájú volt, de ennek ellenére azért én sem kívánom neki a halált.
Novafény kérdésére lazán odaböktem egy igent.
Egyszer csak azt vettem észre, hogy eltűnt mellőlem. Jobbra-balra nézelődtem, de sehol sem találtam őt. Végül azért felfedeztem, amint Judy után megy.
~Mire készülhetnek?
Elindultam utánuk, de lassan eltűntek a szemem elől, így inkább hagytam a dolgot.
~Remélem semmi baja sem lesz.
A temetés végeztével, ahogyan a legtöbb Autobot, elindultam hazafelé.

///lakóterületek///
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 8:56 pm

*A csarnokhoz érve átalakultam majd vettem egy dobozos energon italt a helyi boltostól. Persze sokba került az energon főleg mióta az Álcák meg loptak minket nem is kevés energonnal.
~Na nézzük erre felé van-e valami móka.
*Be mentem a csarnokba iszogatva majd fel tűnt, hogy a csarnokban ott volt Magnus szobra is.
~Ni csak ezt nem rég tehették ide. Bár nem éppen szép darab. Inkább egy jó csaj szobrát kéne ide tenni.
*Láttam a közelben egy jó csajt oda is mentem hozzá, hátha sikerül fel csípnem.
-Helló aranyom. Mond csak nincs kedved el tölteni velem egy kis időt?
*Kérdeztem tőle menő arcot vágva.
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 11:24 pm

Véletlenül itt találtam magam ezen a furcsa helyen, amiről kiderült, hogy ide temetik el a legnagyobb botok roncsait szobrok alá. A legújabb szobrot, Ulta Magnus molumentális alakját nézem egy jó darabig unott képpel.
- Szóval te voltál az a félrasszista és nagydumájú állat, mi? Hó helyt vagy ott, ahol most vagy, papuskám! Ez a véleményem rólad! Evil or Very Mad
Összegyűjtöttem a nyálamat a számban, aztán leköptem a szobor lábát. Még bele is rúgtam egyet. Emellett még be is intettem neki.
- Dögölj meg! Ja várjunk csak... dehiszen te döglött vagy! Laughing
Hogy még csúcspontot tegyek a hullagyalázásra, körülnéztem, hogy nincs-e itt senki, aztán elkezdtem babrálni az ágyékomnál addig, amíg már vidáman elkezdtem locsolni a szobrot.
- Halli-hali, halijó, szoborra hugyozni jó!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 11:41 pm

Bár sokan nem kedvelték Magnuszt, de Élespenge annyira gyalázta az emlékét, hogy ez fel is háborított volna itt mindenkit, ha itt lennének. Élespenge nem is sejti, hogy amíg hullagyalázik, egyszer csak egy ködszerű, áttetsző alak megjelent közvetlenül a fiatal Decepticon háta mögött. Csak lebegett és nézett egy jó darabig, de amikor Élespenge piszuárnak kezdte használni Magnus szobrát, az alak belészállt. Pillanat múlva Élespenge felfelé pisil, aztán leolajozta a saját képét. Aztán azon kapja magát, hogy elkezdi a saját arcát verni akarata ellenére, de még a saját fenekébe is rúgott.
- Most megtanulod a tiszteletet, te kis havasi féreg! - bukott ki hirtelen Élespenge szájából, pedig nem is ő beszélt igazából, hanem az a létforma, ami megszállta őt.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 1:05 am

*Egész könnyen el nyertem a csaj tetszését. Olyannyira, hogy pár óra múlva az egyik raktárban el töltöttünk egy kis időt kettesben. Aztán szépen elindultam vissza felé mikor be jelzett a radarom.
~Nocsak meg kergült volna? Vagy valami bolond álca ide tévedt volna?
*Elő vettem a pisztolyom és elindultam a jelzés irányába. Kis idő múlva egy saját magát pofozó álcát pillantottam meg.
~Ennek nincs ki mind a négy kereke.
*Fel nyitottam a rádiót.
-Figyelem Bázis egy álca veri saját magát a Hősök csarnokában. Egy orvost vagy egy szerelőt némi kísérettel esetleg erre küldhetnétek Vége.
*Mondtam bele majd fedezékbe húzódtam és meg célozva a lábát tűzet nyitottam rá.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 6:28 pm

Novafény: *sikerült észrevétlenül idáig követnie, ahol látta, hogy Élespenge mit csinál*
~ EZ NORMÁLIS?!?
*aztán Élespenge ütögetni kezdi magát
~ nem-.-
*és jelzi rádión keresztül a sírgyalázást*
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 10:31 pm

A jó dolgom közt, amíg gyaláztam, hirtelen furcsa dolog történt és lekezdtem magam verni, mint egy dilis. Shocked
- Hé! Na! Áu! Segítség! affraid
Hiába kiáltoztam segítségért, továbbra is pofoztam magam, aztán még furcsa hangon meg is szólalok, pedig nem is beszéltem, csak jajongtam. Erre aztán meg valaki felém lőtt. Eltalált, de csak karcolásba, és legalább már újra a magam ura lettem. Aki megtámadott, egy másik újonc, csakhogy Autobot!
- Hé! Ácsi! Megvesztél-e?! Ne lőtt már a leendő bajtársadet! Minek nézel te engem?? Decepticonnak, b*zmeg?? Mad
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 1:57 pm

Ahogy Warusz rátámadt Élespengére, Magnus szelleme kiszállt a Decepticon újonc testéből és elégedett vigyorral lebegett vissza a sírjába. Warusz és Novafény egyszerre érkező értesítésére Röptűz hamarosan megérkezett három nagyobb Autobot és egy orvos kíséretében. Röptűz nem örült, amikor látta Waruszt (persze, amilyen rossz híre van a fiúnak), Élespengét viszont a kutya nem ismerte közülük. Bár Warusz érzékelhetett valamit, azonban Élespenge frekvencia-árnyékolóval is felszerelkezett álcájának köszönhetően az Autobotok nem nagyon érzékelték a radarjukon a betörő Decepticont, így Élespengére senki se mondta rögtön, hogy Decepticon. Röptűz azért szúrós tekintettel nézett rá.
- Hát te meg mit csinálsz itt? Jól hallottam, hogy gyalázod Ultra Magnuszt és ráadásul orvosi eset vagy? - Miközben kérdezte, az orvos felé pillantott, aki már készítette a műszereit, hogy megvizsgálja a fiút.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 5:24 pm

Novafény Élespengének: Tudom, hogy csak az elitesek szerették Magnus-t, de ezt azért nem érdemelte meg!Mad
Ezüstke, aki vele volt végig: bip!Mad
Novafény: mégis kinek képzeled magad?Mad
*kicsit gyanús lesz Élespenge, de nem foglalkozik a gyanújával*
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 9:08 pm

- Idióta!
Szidom ezerrel a srácot és nemhogy ez kezdett zaklatni, de hamarosan megjöttek az Autobotok, akiket bizonyára kihívott ez itt. Nemhogy hozták az orvost, hogy nézzék már meg a fejemet de még felbukkant egy csaj is a miniconjával reklamálni.
~ Na gyorsan valamit! Shocked
Letérdeltem a földre és elkezdtem keservesen sírni és igyekeztem nem a látszatát adni.
- Nem tudom ,mi ütött belém... annyira szörnyű napom volt...! Nem bírom tovább! Sajnálom, sajnálom! Nem akartam Magnuszt gyalázni... szörnyű napom volt és nem tudtam mit teszek! Pedig én szerettem őt! Annyira sajnálom... de miért kell engem bántani?! Csak megértésre és bíztatásra vágyom, nem orvosra vagy fejtágításra! T_T Crying or Very sad
Sírás közben Röptűz előtt alázkodtam és a lábát is átöleltem.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 8:43 pm

*Röptűzön láttam, hogy nem örül nekem, de ez engem hidegen hagyott.
-Hé nem így kéne az Desepticonnal bánni.
*Jegyeztem meg aztán a radaromat néztem majd láttam ahogyan vele bánnak, de az nekem túl gyanús volt.
~Mi van itt szeresd a Desepticont nap? A radarom csak nem rossz olyan nem történhetett meg a kis kaland során. Hacsak nem amiatt a fönöknő miatt van. Akkor viszont nagyon el fogom fenekelni egyszer.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 10:15 pm

Warusz gyanúsítgatása az ők szemszögükből igen alaptalannak bizonyult. Persze, aki már elég sok bajt elkövetett, annak egyáltalán nem hisznek.
- Mi ez a vádolás, Warusz? Nem elég, hogy ártatlan polgárokat lőttél meg, még egy újonctársadat is Decepticonnak mered mondani? A jelzőink nem jeleznek semmilyen Decepticont a közelben, csak három Autobot ifjoncot, köztük egy elég zabosat. Ha ez Decepticon, én meg a Cybertron hercegnője vagyok.
Röptüzet igencsak hidegen hagyta Élespenge hisztérikus könyörgése, de a lábáról csak enyhén rázta le.
- Te meg ne bőgj, fiam! Jobb mesét is kitalálhattál volna mentségedre! Ha nem orvos kell, akkor egy kiadós büntetés igazán jót fog tenni a fejednek! De ha ez nem kell, hullagyalázásért mehetsz 21735 diunnyi időre a fogdába minden óvadék nélkül.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 10:29 pm

Novafény: *ő sem hisz Warusznak*
~ Röptűznek igaza van
*aztán hallja, mit kap Élespenge*
- Jól teszi! Csak kérem ne hagyja, hogy az Elit Gárda megtudja, azok meg is ölnék Sad
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 12:45 am

- Úgy van és kussoljál, te majom! És lógsz nekem egy fényezéssel! Ja, és meg ne merészelj vádolni, hogy én Decepticon vagyok, mert leszedem azt a vedert a fejedről, világos, te kis bűnőző??
Ráförmedtem Waruszra. Várható volt, hogy Röptűz nem hatódik meg ilyen könnyedén és még le is taszítot a lábáról.
- De kérem, jeturam! Hibát követtem el és fel is vállaltam a bűnömet! De ha ez nem elég, akkor jól van, vállalok egy büntetőmunkát vagy akármit, valahogy hadd bizonyítsam már be, hogy amit tettem, tudatomon kívül tettem, amilyen rossz napom volt! Sad
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 6:56 am

-Hát mit ne mondjak hercegnőnek baromi ronda vagy Röpi baba.
*Feleltem vissza egy ádáz vigyorral Röptűznek. Majd ismét a radaromat néztem és elégedetlenül Élespengére néztem aki be szolt
-Oda nem osztottam lapot. De ha már itt járunk nálam akkor sem vagy koser. Addig nem hiszek neked amíg nem bizonyítod, hogy bot vagy.
*Ki hívóan rá néztem majd Novafényre néztem.
-Hé cica baba neked nem kéne gyakorolnod a célzás esetleg?
*Kezdett elegem lenn ia társaságból ezért most már mindenki célpont ként volt.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 12:32 am

Rodimusznál egyszer fordult elő, hogy elszakadt a cérna Waruszt illetően, de mivel Röptűzben volt még végtelen türelem, csak ránézett Waruszra.
- Tudom, mi jár a fejedben. Nagyobb ostobaság az is, ha meg akarsz támadni. Ha problémád van, felőlem összeverekedhetünk. Azt nem ígérhetem, hogy velem szemben esélyed lenne. Ne akard ezt.
Elfordult Warusztól, aztán visszapillantott Élespengére.
- Akkor te máris kezdheted a büntetőmunkád, ha ezt akarod! Kezd el kitisztítani a sírokat és szobraikat! Mindegyiket kivétel nélkül. Novafény, te feladatnak megkapod, hogy szemmel tartod munka közben a szemtelen gyereket. Majd valakit elküldök ide ellenőrizni. Rólad meg nem szeretnénk semmi rosszat hallani, Warusz! Ha netán megtámadod a fiút, Novafény úgyis értesít minket.
Élespenge kezébe máris mindenféle takarítóeszköz kerül, és mielőtt távozott volna, még egy szóra visszafordult.
- Fiúk, ezt ti még nem tudjátok! Ha valamelyikőtök véletlenül összefut Judyval, szóljon nekünk. Jó ideje nem láttuk és félünk, hogy baja esett.
Bár Warusz az igazságról semmit se tud, Élespenge és Novafény jól tudják, de nem köthetik mások orrára.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 4:04 pm

-Nehogy azt gondold Röpi baba, hogy le győzhetetlen vagy, mert nem vagy az.
*Fenyegettem vissza, de igazából már régen nem érdekelt Röpikével való vitárózás, mert túl unalmassá vált.
-Na mindegy elegem let ta képetek bámulásából, most el húzok.
*El fordulva rá kacsintottam Novafényre.
-Majd néha össze jöhetnénk egy italra.
*Mondtam neki egy mosollyal majd átalakultam és el húztam a csíkot. De előtte jól oda füstöltem nekik a kipufogó gázból.

/Iacon belvárosa és más mesterséges városok/

Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 8:29 pm

Novafény: *tiszteleg Röptűznek, miután kiadta, hogy ha látja Judy-t, szóljon*
- Igenis uram
*odafordul Waruszhoz
- Bocsi, de már van fiúm, és nem te vagy.
*úgy dönt, elmegy megnézetni a radarját, majd a Miniconjához fordul*
- Gyere Ezüstke
*és fölveszi, majd elmegy*

/ Rehabilitációs kezelőközpont/


A hozzászólást Novafény összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 19, 2011 2:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 12:42 pm

Hogy jobb benyomást tegyek az Autobot főnöknek, elkezdtem benyalni, de nem túl látványosan, mielőtt nyálas sztahanovistának pipálnának el.
- Ugyan uram! Majd én megverem, ha kell! Az ilyen nagypofájú hülyegyerekeket a nevelőfaterom szerint egy-két pofonnal helyre lehet hozni! Very Happy
Másfelől nekem is rohadtul elegem volt Waruszból, hogy csak beszólogat mindenkinek, és még minket havasiakat tartanak rosszabbnak!
~ Na azt hiszem, megvan az áldozatom. Ciklonusz mesterem biztos örülne ennek a Vagánygalamb fejének. afro
Mielőtt bármit is tettem volna, az Autobot főnök tisztítószerek ezrét nyomta a karjaimba, hogy kezdjem el az egész csarnokot patyolattisztára kikefélni. Majdnem mondtam valamit, de a Vagánygalamb elhúzta a csíkot és nagy füstöt hagyott maga után, amitől csak koszosabbak lettek a közelebbi síremlékművek!
- Jó büdös k****a anyád és hogy szopnád le a drága jó kipufogócsövemet! Ezért még kicsinállak, te hülye Vagánygalamb! Mad
Erre ránéztem az Autobot főnökre.
- Nem abban az értelemben, csak megverni!
Mivel lassan mindenki elkotródik, szerencsére nem maradtam felügyelet alatt, de a büntetést nem hagyhattam ott, mert fognak jönni ellenőrizni. Nagyokat káromkodva neki is leselkedtem a galaxis legmegalázóbb munkájának. Először a Vagánygalamb által megpiszkított szobrokat keféltem meg (nem úgy Very Happy ), aztán Magnus sírját is, amit alaposan megrugdostam és le is csuláztam előtte.
- Nesze neked Magnus, örülj neki! De még egyszer nem foglak kisuvickolni ezután! De esküszöm a havasiak életére, hogyha végzek itt, elkapom és kinyírom azt a hülyegyereket! A fejét veszem és büszkén fogom mutatni odahaza, hogy milyen ügyes voltam!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 10:35 pm

Amíg szép fényesre kitisztítottad a sírokat, a halott lelkek nem lelkesedtek azért, hogy egy ilyen szemtelen Decepticon hozzájuk nyúl, de még mindig jobb, hogy büntetést kaptál és takarítod őket. Nem veszed észre, de Magnus szelleme elégedetten egy jót nevet rajtad. Nem sokkal később (mivel senki se figyel téged) jön egy Autobot Röptűz megbízásából, hogy ellenőrizzen téged.
- Hé, kölyök! Egy foltot itt kihagytál! - mutat Zeta Prime síremlékére.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hősök Csarnoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősök Csarnoka   Hősök Csarnoka Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hősök Csarnoka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: