Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Novafény története

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Novafény története Empty
TémanyitásTárgy: Novafény története   Novafény története Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 6:37 pm

Név: Novafény
Államporgárság: Autobot
Lakhely: Cybertron, Iacon

*egy Autobot épp egy Novafény nevű fembot-ról ír*

Hogy is kezdjem el? Talán az elején:
Épp egy bolygón őrködtünk egy Energon bányánál. Egész jól telt el az a nap, de aztán a Decepticonok ránk támadtak, méghozzá hátulról, amit nem értettünk. Harcoltunk, harcoltunk, de így is elloptak egy rakás energont tőlünk. Minden autobot vagy csalódott, vagy dühös volt. De ez csak a kezdet volt. Egy hónapig kellett a bolygón maradni, a Decepticonok meg állandóan támadtak ránk. Próbáltuk megvédeni az energonbányát, de túl sokat vittek el. Kezdtük feladni. Nagyon kezdtük. De aztán megjött a csoda

Éppen egy támadásra készültünk, mikor egy lányhang ezt mondta: tudom, hogy jutnak be – Egy Vasököl nagyságú fiatal helyi fembot mondta. Látszott rajta, hogy nem harcolt soha Novafénynek hívják, és később kiderült, hogy a szülei kitagadták, mert nem akart Decepticon lenni. Micsoda szemétség egy kisgyerekkel szembe! Elmesélte, hogy a bánya végén van egy másik bejárat, és azon keresztül jutnak a hátunk mögött. Tudtam én, hogy a Decepticonok csalók és tisztességtelenek! De aztán kitalált az egyik katona egy tervet. Másnap éjjel elbújtunk(Novafényt a hajóra küldtük, mert civil nem harcolhat ugyebár) a bányák nagy kövei mögé. Jöttek is a Decepticonok. Mikor nem láttak egy Autobot sem, elkezdték kirakni egy szállítóra az Energont. Ekkor támadtunk. A decepticonok nem is tudták, hogy mi történt, és kicsit később Energon nélkül menekültek el. Na ez jól esett. Novafény velünk maradt, aztán velünk is jött, mikor Optimusz hívott minket vissza. Én meg a barátaim azon gondolkodtunk, hogy fogjuk Novafényt megmagyarázni. Mikor Optimuszhoz értünk, a parancsnoknak feltánt Novafény. Meg is kérdezte:
- Ő meg hogy került hozzátok? - elkezdtem egy „hááát az úgy volt, hogy”-al és elmeséltem. Optimusz nem lett mérges, sőt, együtt érző volt Novafénnyel, akitől a törzénet után megkérdezte:
-Szeretnél az autobotokhoz csatlakozni, mint újonc persze?- Nova persze egyből igent mondott.

*befejezte az írást, majd elmegy valahova*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Novafény története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novafény története   Novafény története Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 6:44 pm

Nos, a történet kicsit rövid, de még elfogadható. Szóval már írhatod is az adatlapodat! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
 
Novafény története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Játékhoz szükséges dolgok :: Előtörténet-
Ugrás: