Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 1:32 pm

Itt gyűlnek össze a nagy Autobot vezetők megbeszélésre. Itt tengeti a napjait Alpha Trion.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 11:19 am

*Miután meg érkezünk ki lököm a fogoly szállítóból az álcát majd meg ragadom.
-Na szed a lábad be felé mielőtt kapsz tőlem egy nagyot.
*Lökök rajta egy nagyot majd elindulok vele az épületbe. Fegyveremet folyamatosan kéznél tartom arra az esetre ha próbálkozna valamivel.
-Ha szerencséd van a tanács jó kedvében talán van, és így nem vett oda a dinobotoknak csemegéül.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 11:30 am

De a havasi csak nem hagyja abba a hisztijét, még az Autobot Tanács termében is folytatta, midőn már ott volt benn Judy, méghozzá Alpha Trion és Jetfire társaságában, amint egy haditervet készítettek.
- Ne hagyj itt a vén csotrogányok és a cicamaca társaságában!! Ki tudja miket művelhetnek itt velem, amiket hallok otthon az Autobot főfejesekről, hogy mit csinálnak a foglyaikkal!!!
Judyt általában nem szokta zavarni a vernyákolások, de a sok duma árán egyre dühösebb lett.
- Köszönöm, hogy segítettél elkapni a Terorconokat és ezt a Decpticont. - mondja Judy, de amikor észreveszi, hogy a karabély teljesen üres, nem nagyon örül.
- Kértelek, hogy ne pazarolj! Így is elég kevés energonunk van már, és még az ilyen taplók is folyton el akarják lopni a kész energonjainkat!
Persze nem haragudhatsz rá, mert teljesen megérted idegességét a fogoly miatt. Mután Judy is észrevette, hogy majdnem kitört, lehiggadt.
- Na mindegy... mesélj, mit tervezett ez a fickó és a Terrorconjai?
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 11:58 am

*Be érve a tanácshoz vissza adtam a kábító karabélyt.
-Jaj ugyan már. Erre számítani lehet alig volt benne pár lövésre való energia. Simán lehet korrigálni le kell csapolni a három terrorkonből meg ebből az okos tojásból az energont és legalább tíz fegyvert fel lehet velük tölteni.
*Nem igazán zavartattam magam, hogy a csajszi mérges lett.
-Fogalmam sincs mit terveztek. A parkban ásstak le felé talán erergont kerestek vagy tudom is én tőlök kell meg kérdezni. Bár szerintem a legfőbb kérdé az az, hogy jutottak be. Annyira nem okosak, hogy csak úgy be lopakodjanak a határon. Szerintem valaki be hozta őket figyelem el terelésként. Mert hát ha ezek elis érték volna az energont nem tudtak volna annyival meg lépni, hogy túl sok gondot okozzanak.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 12:09 pm

Judy végighallgatja a jelentést, közben néha meg is csóválja a fejét.
- Itt a Cybertron alatt csak energonraktárak és csatornák vannak. De ha jól gondolom, talán csatornát kerestek, ami elvezethette volna őket az energonhoz.
- Kegyelmezzen, kislány!!!
Judy nem figyel oda a fogolyra.
- Ami pedig a behatolást illeti, félek, hogy Megatronnak beépített kémjei vannak közöttünk. Most elrendelem a határövezeti őrök átvilágítását...
- Nem akarok itt dekkolni, mert biztos, hogy meg akarnak ölni!!!! Nehogy átadjanak a vén szatyroknak és amazonoknak!!!
- Na jól van! Elég volt!
Judy torkon ragadja a foglyot. Alpha Trion látva a közelgő bajt gyorsan as Warusznak 500 Kreditet.
- Tessék, fiam. Menj, még mielőtt baj lesz.
Amint kilépsz a teremből, kiadós püföléseket és visítást hallasz, majd vfényvillanások és egyéb villámos effektek is jönnek. Végül Judy megkönnyebbült hangját hallod.
- Na, most már megtanítottalak kesztyűbe dudálni. Most pedig szépen elcsicserged nekünk a Decepticonok terveit.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 12:14 pm

*El tettem a kreditet majd ki mentem a teremből.
-Jó szórakozást.
*Ki érve nem érdekelt mi történik bent- Átalakultam és el húztam onnan.
~Ennyit mára az okostojásokból.

/Gyakorlóterek/
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 12:07 am

Az épületbe lassan összegyűltek a tanácstagok és a felettesek a hatalmas félköríves terembe, ami alakban olyan volt, mint a magyar parlament belülről. Itt is lépcsőzetesen elrendezve a hosszú ülőhelyek köztük kis folyosókkal és ezekkel szemben voltak az emelvények, ahol a főfejesek tartózkodtak.
Judy legelöl a sornál ült le az Optimus helyére, mellette Rodimus Prime foglalt helyet. Jelen volt még Ratchet is meg az Autobot szövetséges bolygóvezezetők is, név szerint Evac, Override és Metroplex. Ez utóbbi az óriás mérete miatt leghátul állt Superional és a többi óriással, szerkesztettel vagy mikromesterrel. Még jelen voltak az elit alakulatok legelőbbkelőbbikei, az Elit Gárda tagjai is. Ezutóbbiak leszámítva néhányat közülük nagyon toleránsak voltak másokkal szemben, és ezért őket nem nagyon kedvelték, mint ahogy azok se a többieket. Néhányan, akiknek ott kellett lenniük, de sajnos nem lehettek ott személyesen, hologrammos kapcsolaton keresztül jelentek meg, mint a Star Warsban.
Amint végül Sentinel is beállít (innentől most már én veszem át Sentinel szerepét) az álcázott Ciklont maga után vonszolva hogy utasítsa az itteni megbeszélések feljegyzetelésére, elkezdődik az ülés. Az emelvénynél két idős Autobot jelent meg. Az egyik az Elit Gárda vezére, Ultra Magnus merev tekintettel foglalt helyet. A másik idős Autobot pedig a nyugdíjazott néhai Autobot fővezér, Zeta Prime nem ült le.
Zeta Prime: Az Autobot Tanács ülésezését megnyitom! Alpha Trion, a Cybertron főkancellárja, az ősi Transformerek bölcse, az Autobotok népének egyik alapítója, valamint az Autobot Tanács alapítója és főfejese szólni kíván.
A bejelentésre megjelent az öreg Alpha Trion, aki a legnagyobb emelvényen foglalt helyett. A teremben mindenki felállt érkezésekor és tisztelgett, majd visszaültek.
Alpha Trion: Autobotok! Barátaim! A Cybertronon egyre nagyobb a pánik. Decepticonok energonrablása és támadásai az elmúlt pár év folyamán kritikusan megnőtt. Naponta több hektárnyi energont rabolnak el mindenhonnan és foglalnak el területeket Cybertronon. Civilek ezrei szakadnak el így szeretteiktől. Még mielőtt megvitathatnánk ezt a problémát, szeretném hallani az átmeneti Autobot fővezérnő jelentését a legutóbbi csatáról. Kérlek, Judynator, beszélj.
Judy sóhajtott egyet és felállt. Minden tekintet rászegeződött.
- Tisztelt Autobot Tanács! Sajnálatos módon Megatronnak sikerült a legfőbb energonfeldolgozó üzemünkből ellopnia az elraktározott energonok nagy részét. Súlyos hibát követtem el és majdnem kockáztattam néhány emberem életét is.
Sentinel: Ebből látszik, hogy te egy rossz fővezér vagy, te félorganikus nőszemély!
Ratchet: Köszönjük, Sentinel, de a kutya se kíváncsi a véleményedre!
Sentinel: De ha ez így van?!
- Csendet! - szólt rájuk Judy.
Sentinel: Nekem nem parancsolgathat egy ilyen félkorcs, mint te! Én Ultra Magnus kívánságait teljesítem.
Magnus: Köszönöm Sentinel, de most már tényleg elég a szóból.
- Szóval hibát követtem el, ami örökké a szikrámon fog száradni. Könnyelmű voltam, Megatron pedig megszerezte a képességemet.
Erre hangos sutyorgások moraja hangzott fel, aztán Zeta Prime a vele egymagasságú baltája nyelének végével dobbantott egyet az összegyűltek elcsendesítésére.
Zeta Prime: Judynator, azt mondod, hogy Megatron most már rendelkezik a te hatalmaddal, ami állítólag utánozhatatlan.
- Igazából csak a villámhasználói képességemet vitte magával.
Magnus kissé gúnyosan összevonta az optikáit.
Magnus: Igen? Meséld csak el... hogy is vette ezt el tőled?
Sokak szemfülesen kezdtek figyelni.
- Nos... ez már egy olyan dolog, amiről nem szívesen akarok beszélni. Kínos és lealázó volt.
Sentinel: Az Eiit Gárda szemében már az is árulás, hogy te megcsókoltad a minden idők legnagyobb gonosztevőjét, Megatront!
Akik még nem tudtak erről, mind a szájuk elé kaptak, Judy összeszorított ököllel hajtotta le a fejét.
Sentinel: Áh, és még csak nem is tagadja! Hallottam, amikor Red Alert beszélt róla Ratchetnek még a rehabilitációs központban! Nemcsak eltolja a mentőakciót, de még paráználkodik a Decepticon fővezérrel!
Zeta Prime: Sentinel Prime! Elhallgass végre, vagy kiváglak innen!
- Nem volt más választásom. Egy Autobot élete forgott kockán. Optimus mindig arra tanított engem, hogy az élet sokkal fontosabb, mint egy tucat energon.
Magnus: Ha megengeded, Judynator fővezérnő...
Magnus felállt és ránézett komolyan a lányra.
Magnus: Tény, hogy szoktunk mindannyian hibázni, de nekem mindig az volt a véleményem, hogy amire vállalkozunk, arra készüljünk is fel. Van egy ősi törvény, ami kimutatja, hogy valamiért néha áldozatokat kell hoznunk.
- Erre mire akar célozni, Magnus? Hogy hagynom kellett volna meghalni egy ártatlan újoncot??
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 3:30 pm

Ciklont Sentinel magával vitte az Autobot Tanács épületébe, ahol mindjárt elkezdődött a tanácskozás.
~ A p*csába! Itt van ez a több tucat Autobot, én meg a kör közepén. Most aztán nyakig benne vagyok a slamasztikában. Shocked
Amint leültették a titkári helyre szintén legelöl egészen Judy közelébe, körülpillantott.
~ Még nagyobb p*csába! A rablásakciót lefújhatom, mert jobban van a csaj... de várjunk csak! Az álcámnak hála itt vagyok az Autobot Tanács gyűlésén anélkül, hogy sejtenének is valamit! Hehe, ha már itt vagyok, érdemes lesz hallgatózni. Laughing Twisted Evil
Amikor Zeta Prime és Ultra Magnus megjelentek és utánuk Alpha Trion is, neki is fel kellett állnia és tisztelegni. Aztán leült és kézbe vette a jegyzetfüzetet.
~ Ez volt az első és az utolsó, hogy tisztelegtem egy ilyen vén okoskodó Autobot rozsdafészeknek! Mad
Aztán elkezdett fülelni és nézni az eseményeket. Judy az energonfeldolgozó üzemben történtekről szóló beszámolóját állandóan félbeszakította Sentinel és még Magnus is pelepofázott.
~ Jaaaj, hogy oda ne rohanjak, ti idióták.
A jegyzet füzetbe írás helyett lerajzolta Judy emberi alakját szexi bikinivel és dinnyeméretű dudákkal, mellé egy halott Optimuszt és egy chibifejű idegbeteg Megatront koronával és palásttal, aztán Sentinelt is egy igazi fenékkel a feje helyén és végül egy akasztott Ultra Magnuszt.
~ Hehehe. Laughing
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:27 pm

Magnus: Nos, valahogy így akartam kifejezni.
- Én nem Megatron vagyok, hogy hagyjam meghalni az embereimet! Még Optimus se hagyná, hogy ilyen történjen!
Magnus elfordítottaa tekintetét és a tanácskozás vezetői felé fordult.
Magnus: Tisztelt Autobot Tanács! Mind tudjuk, hogy Optimus Judynatort kérte meg, hogy helyettesítse távollétében. De azonban bátorkodom megkérdőjelezni a döntést. Judy őszínte, bátor és elismeri a hibáit... de bebizonyította - és ebben Sentinel Prime-nak adok igazat -, hogy nem való fővezérnek. És ha ő nem fővezérnek való, akkor a jövőben is alkalmatlan lenne arra, hogy Cybertron fölé emelkedjen. Azt javaslom, hogy a lányt függesszük fel és adjátok át nekem addig a vezetést. Minden tőlem telhetőt megteszek, hogy véget vessek ezeknek a támadásoknak.
Override: Azt már nem! Hogy az Elit Gárda vegye át a hatalmat az Autobotk felett? Uram, nézzen már körül, milyen emberei vannak!
Magnus: Az én embereim értik a dolgukat.
Judy csendben hallatta végig a mondanivalókat.
- Azt hiszem igaza van...
Rodimus: Judy, nem mondhatsz le! Nem tudod, milyen idő volt akkor, amikor Ultra Magnus vette át a vezetést...
- Rossz vezér vagyok!
Alpha Trion: Judynator!
Az öreg felemelkedett. Mindenki csendben maradt.
- Igen uram...? - hebegte Judy.
Alpha Trion: Nézz rám, kedvesem. Elkövettél egy hibát, de nem egy bűnt. Olykor-olykor mindenki, sőt. Mindenki, aki itt van, mind követtek már el apróbb és nagyobb hibákat, de még jómagam is. A csatában történtek semmi ahhoz képest, amit én fiatal koromban elkövettem egy olyan súlyos hibát, ami kirobbantotta köztünk és a Decepticonok közti háborút... de ez már nem lényeges, régen történt. Dühös és szomorú is voltam, haragudtam magamra, amiért ekkora bolond voltam. Tudod, végül mit tettem?
- Mit?
Alpha Trion: Feldolgoztam és folytattam azt, amit tennem kellett. Okulva a hibáimból folytattam tovább a harcot bajtársaimmal együtt... és most nézd meg, milyen összefogott közösséget sikerült összehoznom azért, hogy békét teremtsünk az Univerzumban. Ne kövesd el az én hibámat, kedvesem, hanem tanulj és folytasd azt, amire Optimus megbízott téged. Azért választott téged a sok tapasztaltabb közül, mert tudta, hogy neked helyén van az eszed és képes leszel megbirkózni nagyobb kihívásokkal. Folytasd a harcot és a vezetést, amíg lehet, mert szükségünk van rád is.
Legtöbben bólogatni kezdtek ALpha Trion szavaira, csak Magnus csóválta a fejét és az Elit Gárdából is néhányan Sentinellel az élen felhorkantak.
Sentinel: Ha ez a félkorcs folytatja a vezetést, mindannyian meg fogunk halni! Én is azt javaslom, hogy Magnus vezesse az Autobotokat, akármit is mondott az öreg!
Zeta Prime ismét dobbantott a baltája nyelével.
Zeta Prime: Na rendben van... vannak, akik nem értenek egyet azzal, hogy Judynator a vezér. Akkor csináljunk egy szavazást, értem? Akkor... tegye fel a kezét az, aki szintén elkalmatlannak találja Judynatort és inkább Ultra Magnuszt akarná fővezérhelyettesnek.
A teremben egy jó páran feltették a kezüket, legtöbben az Elit Gárdából szavaztak rá, Sentinel legalábbis két kezét felemelte.
Zeta Prime: És ki szavaz arra, hogy Judynator maradjon Optimus Prime visszatéréséig fővezérhelyettes?
Nem is kevesen tették fel a kezüket. Judyt megkönnyebbültség és jóleső érzés melege járta be, amikor látta az előbbi szavazókénál is sokkal több kezet, amelyeknek gazdái a történtek után is meg tudnak benne bízni.
Zeta Prime: A szavazás állása végleges! Judynator, a szupertechnoorganika és ismeretlen származású Transformer marad Optimus Prime helyén a jogos fővezér visszatéréséig.
Sentinel csalódottan duzzogott.
Alpha Trion: Judynator, most hogy ezt megbeszéltük, ideje volna hallgatni a terveidet. Mit gondolsz? Mit kéne tennünk a támadások visszaszorításáért?
Judy gondolkozott egy darabig, aztán ismét felállt és szólni kezdett.
- Egyszerű! Cybertron összes Autobot területén és az összes szövetséges bolygón elrendelem a maximális védelem felállítását, ugyanúgy nagyobb védelmet rendelek el az energonbányákhoz és a feldolgozó üzemekhez, főleg az ittenire, amíg felújítás alatt áll. Energontornyokat megerősíteni. Továbbá fokozatos készenlét legyen minden bázison és városban. Minden újonc magasfokú képzést kapjon, hogy őket is be tudjuk vonni a harcba. Nem fogunk ölbe tett kézzel ülni, ezúttal várni fogjuk Megatront és a Decepticonjait, akárhová próbáljanak beszivárogni!
Minden Autobot, aki a pártját fogja: Igenis, fővezérnő!
- Hamarosan minden vezetőt értesíteni fogok további intézkedésekről. Rodimus, remélem rád bízhatom a munkálatok felügyeletét.
Rodimus: Persze, Judy, ez a legkevesebb.
A Tanács ezután még jó ideig tervezgetett és tanácskozott, végül Alpha Trion felállt a helyéről.
Alpha Trion: Most, hogy mindent tisztáztunk, az ülésezést ezennel lezárom. Mindenki induljon a helyére.
A tanácstagok és a vezetők elindultak. Judy hallott egy gúnyos megjegyzést a háta mögött.
Magnus: Lehet, hogy ezúttal szerencséd volt, de ne tudd meg, mit tettél azzal, hogy továbbra i vezeted a csapatot. Én jobb vezér vagyok nálad. Bár valahogy tényleg így viselkedik egy jó vezető. De ezek se elég ahhoz, hogy segíts másokon.
Sentinel Magnus mögött lépkedett, de ő csak felhúzta pökhendien a nagy állát és a vezetője után ment. Zeta Prime viszont barátságosabb volt.
Zeta Prime: Nem kell törődni vele, csak a szokásos frusztráció uralkodott el rajta. Optimus is most ugyanezt tenné a helyedben. Furcsa, hogy így tanít meg téged arra, hogy szembenézz a kihívásaiddal.
- Tudom. Ha nem is mindent, de megteszem tőlem telhetőt, hogy segítsek másokon.
Zeta Prime: Érdekes vonás. Én régen magamat láttam Optimuszban, ő pedig magát benned. Ennél megtisztelőbb nincsen, minthogy tapasztalataim generációkról generációkra szálljon.
Még elbeszélgethettek volna egy kicsit, amikor egy Autobot váratlanul megjelent Judy előtt. Egy szerelő volt a technológia teremből. Pánikkeltően jelentett.
Autobot: Asszonyom, az egyik újonc, név szerint Warusz megtámadta Acélfejet és kitört a városba bajt csinálni!
- Lehetetlen! Ilyen nem fordulhat elő!
Rodimus: Azt hiszem, lehet, hogy abban egy kicsit saras vagyok, de ez a kölyök sose volt normális!
- Senki ne menjen utána! Majd én megyek és megpróbálom lecsilapítani!
Autobotok: De...
- Nem engedhetem meg ezt! De ne féljetek, nem akarom bántani!
Ezzel a végszóval jet üzemmódba váltott és berepült a város felé az épületből.

/Iacon belvárosa/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:41 pm

Ciklon hol rajzolt, hol figyelte a beszélgetéseket. Alpha Trion felállt és egy szentimentális beszédet folytatott Judyval.
~ Jól van, jól van, biztos igazad van, télapó bácsi. Suspect
Aztán Judy utasításaira alaposan megdöbbent.
- Heeee? affraid
~ Még egyszer nagyobb p*csába! Ha ennek az ülésnek vége és nem akadályoznak meg, felkapom Snowcatet és szólok Megatronnak, amíg lehet! A csaj tuti, hogy akciózni fog, hisz komoly a duma! Shocked
Amint az ülésnek vége, felpattant és gyorsan elsietett, mielőtt Sentinel elkapná őt megint.
~ Lehet, hogy nem is lenen rossz ötlet beszivárgónak dolgoznom, ha ilyen információkhoz jut a robot véltlenül is. Very Happy
Közben véletlenül fültanúja lesz annak, hogy egy Autobot újonc parádézik a városban.
~ Voááá, ezt meg kell nézni! Lehet, hogy lesz egy jó kis akció!

/Iacon belvárosa/
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 2:27 pm

Zeta Prime elvezette Judyt a Tanács épületébe, de ott bent lementek a föld alá egy kisebb körterem felé, aminek a közepén üveghengeres szerkezet állt, amiben energonos feszültség szikrázott. Bizonyára ez a hely volt az épületnek a főgenerátora.
- Mit akarsz velem ennyire megbeszélni, hogy ide kellett hoznod? És hol vagyunk?
Látszott, hogy ő még sohasem járt itt a Tanács épületének ennek a pontjában.
Zeta: Innen megy át az energonos ellátás szerte az épületbe, de ugyanitt lehet aktiválni bizonyos szerkezeteket is.
- Áh, értem.
Zeta: Most nem azért vagyunk itt, hogy ezt a helyet megmutassam.
Aa falon megnyílt egy rés, ahol egy pohár energonos ital csúszott ki egy tálcán. Azt Zeta elvette és ivott belőle.
Zeta: Energonos teát?
- Nem köszönöm...
Zeta: Igyál, mert csak ez tenne jót neked ilyen megrázkódtatás után.
Judy akarat ellenére mégis elfogadott egy energonos teát, amit aprókban kortyolgatni kezdett, Zeta pedig ezalatt rögtön a tárgyra tért.
Zeta: Gondolom téged is megviselhetett, ami történt Magnusszal.
- Igen, de valahogy nem annyira, mert sose kedveltem.
Zeta: Na igen, páran tényleg nem kedvelték és én is kissé megbízhatatlannak találtam. Épp ezért nem ő, hanem Optimus Prime lett az utódom. Te jól vagy, Judy?
- Igen.
Zeta: Biztos? Én nem úgy látom. Kérlek, ne beszélj mellé, hanem mondd el az igazat! Lehet, hogy másokat meg lehet téveszteni, de én tudom, hogy kinek mikor van problémája.
- Mégis mit akarsz tőlem megtudni?
Zeta: Hogy mi történt veled, amíg távol voltál. Találkoztál Megatronnal, igaz?
Judy nyelt egyet és hátrálni kezdett. Az Autobot vezető viszont megfogta a karját.
Zeta: Mindent mondj el. Mit tett veled Megatron? Te ölted meg Magnuszt?
- Nem... nem én voltam... nem találkoztam Megatronnal...
Zeta: Judy, kértelek, hogy ne hazudj! Omegával mi ketten tudjuk az igazat, hogy te voltál. Omega érzékelte benned ugyanazt a gonoszságot, ami Megatronban van, és még a külsőd is megváltozott.
- Megváltoztam, de nem vagyok gonosz!
Zeta: Tudom, hogy te nem vagy gonosz. Mindent tudni akarok, csakhogy segítsek. Tudom, hogy nem önszántadból ölhetted meg Magnuszt.
Judy kirángatta a karját Zeta kezéből és futásnak eredt a kijárat felé. Azonban az hirtelen lezárult előtte és furcsa mágneses erő még vissza is csapta a lezárt ajtótól. Judy tudta jól, hogy lebukott és Zeta felkészült rá. Visszafordulva rászegte a plazmaágyúit.
- Ne mozdulj! Egy lépés és lövök!
Zeta: Ne csináld ezt, Judy! Higgadj le és engedd meg, hogy segítsek rajtad, mielőtt Megatron vérengző gyilkost csinál belőled!
- Azzal már elkéstől! Megatron megcsókolt és én kaptam tőle egy erőt, ami valamiért eluralkodott rajtam. Látod, mi történt velem, és igen, tényleg megöltem Magnuszt! Én öltem meg, mert elegem volt belőle és a hatalomvágyó rasszista monológjából is! Büszke vagyok rá... élveztem, amikor a fejét tarthattam a kezemben és a karomra fojt az olaja!
Zeta: Térj észhez, ez nem te vagy! Próbálj harcolni és irányítani Megatron erejét! Csak ezért zavarodtál meg!
- Parancsot kaptam Megatrontól, hogy vegyem el a kiválasztottak fejét és te is benne vagy abban a háromban! Magnus feje már Megatronnál van és a tiéd is mindjárt átmegy!
Ezeket a szavakat már ismét ugyanúgy kitörve mondta ki, mint Magnusznál. A megszokott, de mostanság csendes énje megint sötét gyilkossá vált. Zeta semmilyen reakciót nem váltott ki, csak állt és nézett. Ezen még Judy is elcsodálkozott.
- Most mi van? Miért nem harcolsz vagy védekezel?
Zeta: Nem akarlak bántani Judy. Amit most teszek éppen, Optimus is ugyanazt tenné, hogy visszakapjuk a régi Judyt.
- Mire készülsz mégis?
Zeta: Én már akkor felkészültem, amikor beszéltem Magnusszal.
Zeta tett egy lépést, mire Judy rálött. A lövés teljesen más irányba ment, mivel Judy keze máshová fordult. A fővezérhelyettes érezte, hogy a teste kezd gyengülni. Nem értette miért történhetett meg ez vele, pedig ő a szerves része miatt nem függött az energonmennyiségtől, mint a normális Transformerek.
- Mi történik??
Zeta: A teában, amit ittál, erős emberi nyugtatót tettem bele, mert tudtam, hogy ki fogsz törni és megpróbálsz majd engem is megölni, mint Magnuszt. Engem nem fogsz megölni, mert először is nem hagyom magam, másrészt meg az igazi Judy se tenné meg soha.
Judy lőni akart, de ereje nem volt rá, és lassan a lábai is felmondták a szolgálatot. Zeta megvárta, amíg Judy összeesik, majd néhány vezérlői gombnyomás után Judyt bezárta egy gömbalakú negatív mágneses börtönbe, ami akadályozta és elszívta Judy energikus képességeit.
- Engedj ki!!!
Zeta: Sajnálom, de nem. Amíg vissza nem nyered régi önmagad és nem sikerül harcolnod Megatron ereje ellen, addig így maradsz bezárva. Rodimus megint behelyettesít addig téged és majd azt mondom a többieknek, hogy gyengélkedsz. Hidd el, ezt a saját érdekedben teszem, nehogy kárt okozzál magadban és a többi Autobotban.
A gömb a foglyával együtt megemelkedett és elindult az egyik fal felé, ami utat nyitott egy speciális csatorna felé. Ahogy távolódott Zeta Primetól, Judy dühösen üvöltözött.
- Ezért még megfizetsz! Ha kiszabadulok, kínok közt foglak cafatokba tépni!!!
Amikor a csatornaszáj bezárult, Zeta kinyitotta az ajtót és viszament a többi Autobothoz.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 6:27 pm

Sötét és csendes hely volt az a kis elzárt terem, ahová került. A kis körteremben semmilyen kijárat nem volt, csak a plafon, de az is le volt zárva, de még így se lehetett kijutni ekkora mágneses rádióaktív hullámerő miatt, ami féken tartotta Judy erejét, hogy ne szökhessen ki se a gömbből, se erről a helyről.
Fogalma se volt, hová került, de volt egy olyan érzése, hogy jó mélyen a föld alá a bolygó belső csatornáin keresztül, amik össze voltak kötve Tanács épületének csatornáival. Tehát ez valamilyen titkos börtönhely lehetett az olyan erős Transformer lények számára, mint ő.
~ A rohadt életbe... ha kiszabadulok...
Bár Judy teste még mindig gyenge volt a nyugtatótó, de minden erejét bevetve próbált kiszabadulni a gömbből, de sehogy se ment.Az alapképességeivel semmire se ment, de nem értett egyetlen olyan saját képességéhez sem, amivel ki tud innen törni, és ez még Megatron erejét is nagyon kemény próbára teszi ki.
- Valaki szedjen ki innen!! - üvöltötte dühösen, a hangja visszhangzott a kis sötét körteremben. Dührohamok közt újra csapkodni kezdte addig a gömb falát, amíg elkeseredett könnyezéssel kuporodott össze a tudattal, hogy klausztrofóbiás lett. Már csak a csoda segíthet rajta, de az is lehet, hogy talán valaki már keresheti őt vagy Autobot vagy a Decepticon oldalról.
A segítsége végül nemhogy váratlanul jött, hanem olyasvalaki jött el személyesen, akire nem számított, de még csak nem is ismerte. A sötétségből egy szürkefejű, maszkos és lilatestű Transformer lépett elő. A piros fagyos optikáin meglehetően nyugodtak voltak.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) 240px-Sideways1k

Alak: Szegény kicsi Judynator, hát ki zárt be ide téged?
- Ki van ott?
Alak: Én kérdeznék most tőled. Miért nem teljesíted éppen azt, amire az újdonsült mestered utasított?
- Ha nem látnád, bezártak ide és nem tudok kiszabadulni! Honnan veszed, hogy én parancsot teljesítek? Én vagyok az Autobotok fővezérhelyettese!
Alak: Tudom jól, hogy ki vagy te, kis hercegnő. Te már nem az vagy, aki voltál. Hagytad, hogy belevessz a sötétségbe és megszálljon a gonoszság. Megatron örül, hogy sikerült neki egy tökéletes teremtményt az oldalára állítani, még ha nem is tudja, hogy ki is vagy te igazán.
- Én se tudom, hogy te ki vagy!
Alak: A nevem Sideways. Csak annyit tudj rólam, hogy egy Decepticon vagyok, aki segít neked megölni Zeta Prime-ot.
Judy gondolkozott, de egyáltalán nem rémlett neki semmilyen Sideways nevű Decepticon Megatron csapatából.
- Eddig miért nem láttalak a társaid között?
Sideways: Táraim? Ugyan! Azok nem a társaim, hanem egy rakás balek. A jelenlétem egyelőre kettőnk között maradjon, mert mostanság nemkívánatos személy vagyok Megatron szemében.
- Miért? Mit csináltál?
Sideways: Erről is annyit tudj, hogy volt egy briliáns tervem, ami kudarcba fulladt és Megatron megharagudott érte. De most inkább veled szeretnék egy kicsit foglalkozni. Te különleges vagy, akármit meg tudsz tenni. Ha már képes vagy Megatron erejét is használni, nem fog gondot okozni neked egy negatív hullámokkal rendelkező kis rádióaktív mágnesgömb.
- Villámképességeim nem érnek semmit se!
Sideways: Azokat nem kell használni. Tedd azt, amit mondok, Judy. Lazíts, engedd el magad.
Judy mindent úgy csinált, amit Sideways mondott. Elengedte magát és sóhajtott egyet, közben lecsillapította minden indulatát.
Sideways: Nagyon jó. Most pedig próbáld magadba szívni a mágnes erejét, ahogy a villámot szoktad, és hagyd, hogy bejárja a tested minden porcikáját.
Így történt. Judy lazán elkezdte magába szívni a mágnes erejét, ahogy mindig a villámot szokta begyűjteni. Nemsokára mágneses aura kezdett lassan kitörni belőle.
Sideways: Ügyes. Most próbáld ezt a mágneses erőt felhasználni és próbálj kijönni onnan.
Judy készenlétbe állította az elszívott energiát és lassan a gömb falához nyúlt. Az érintésre a gömb szikrázni kezdett, de ezúttal hiába jött újabb mágneses korlátozások, ezúttal Judynak meg se kottyant és simán át tudott nyúlni a gömbön. Először csak a kezei mentek át, aztán majd kidugta a fejét és a lábait is. A gömb ekkora megerőltetés során pillanatok alatt kámforrá vált és a teremben is abbamaradtak a sugárzások. A lány már a földön térdelve pihent. Sideways odament és leguggolt hozzá.
Sideways: Na látod? Te, mint egy nagyobb hatalom utódja, akármire képes vagy, csak akarnod is kell.
Belenézett Judy vörös optikáiba és a kezével megérintette az arcát.
Sideways: Ejnye, hogy megváltoztál. Nagyon csinosak a színeid, de hiányolom azokat a két szép zöld optkákat. Ritkák a zöldszemű fembotok, tudtad?
- Mit képzelsz??
Judy lekevert egy pofont Sidewaysnek, azonban a Decepticon nem reagált csak nézett rá nyugodt tekintettel.
- Eszedbe se jusson kikezdeni velem, hallod?!
Sideways: Nyugi. Eszembe se volt ilyesmi, csupán megjegyeztem, hogy csinos színeid vannak. Nincs sok időnk, meg kell ölnöd Zeta Prime-ot és Rodimuszt. Megatron hamarosan támadást indít.
- Micsoda?
Sideways: Bizony. Megatron nemrégiben tervezte meg, hogy betörnek és felrobbantják az energontornyokat.
- Az nem fog menni nekik! Hála Tidal Wave és Mirage egyik emberének már mindenki tud erről a földalatti sunyizásról és Red Alerték már kifejlesztettek egy különleges védelmet, szóval a nagyuramra veszély vár.
Sideways: Igen. Ez kudarcba fog fulladni. Te meg azért igyekezhetsz egy kicsit besegíteni a "tieidnek", nehogy gyanakodni kezdjenek.
- Előbb Zeta Prime.
Sideways: Ahogy gondolod. Mint mondtam, segíteni fogok neked, de ennek megvan az ára.
- Mi lenne az?
Sideways: Nem nagy kérés, de ezt majd később megvitatjuk, Most pedig egy jól összekevert elektromos és mágneses erővel törd át a felső falat és menjünk.
Judynak nem keleltt kétszer mondani. Feszültséget és mágneses energiát gyűjtött a karjaiba, majd aztán azt sugárként kilőtte a falhoz, amit azonnal át is szakított. A Derenegát Autobot lány és a titokzatos Decepticon elindultak a felszínre.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 8:05 pm

Novafény: *besurrant és elbújt kihallgatni, hogy mi van, majd hallja, hogy Zeta mit mond*
~ Lehetetlen, Judy nem lehet Decepticon!
*aztán látja, hogy Judy meg akarja támadni Zeta-t, és mindent kitálal*
~ NE! Ezért éreztem meg, hogy gonosz! Mert az is! Crying or Very sad
*végül Zeta egy gömbe zárja, a gömb meg ellebeg valahová, majd Zeta elmegy*
~ Valamit csinálni kell, hogy Judy ismét Autobot legyen!
*elindul, de valaki leüti, majd magával viszi*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 8:28 pm

Novafényt egy sikerre éhes Autobot cipelte, aztán összetalálkozott a társaával, aki végig csak állt és hallgatózott.
1. Autobot: Na?
2. Autobot: Mi na? Eltűntetjük ezt a csajt, hogy mi arassuk le a babérokat és mindent elmondunk a vezetőség többi tagjának, főleg Sentinelnek! Végre valahára ezekért az információkért jól meg fog minket jutalmazni!
1. Autobot: Jaja! Judynator fővezér most aztán nagy bajban van!
- Valóban így gondoljátok?
A két Autobot megmerevedtek, majd megfordultak a hang irányába. Felsikoltottak, mire egy-egy szikrázó fénykard átszúrta szikrástul az egész testüket, majd kihúzódtak belőlük.
Judy megvárta, amíg a két Autobot holtan összeesik, aztán átlépett felettük. Mellette pedig szorosan ott sétált Sideways.
Sideways: Ez a két Autobot se fogja többé kikotyogni a kis titkodat.
Judy azonban Novafényre maradt, aki szintén a hullák mellett feküdt, de kómásan. Először gondolt rá, hogy átszúrja az ő szikráját is, de aztán a lézerkardjait eltüntette.
- Kómában van, így kizárt, hogy tudjon bármit is. Majd mire magához tér, Zeta addigra már halott.
Judy és Sideways továbbhaladtak cseppet se törődve Novafénnyel a folyosón. Mentek, amíg elértek egy csarnok lelátójához. Nem mentek oda, hanem árnyékos helyről figyelték, ahogy az Autobotok kis része összegyűlt a csarnokban a középen fekvő hologramm-szerkezet köré, amiből nemsokára megjelent Zeta Prime hologrammos alakja.
Zeta: Autobotok testvéreim! Sajnálatos módon Judynator fővezérhelyettesnőnk súlyosan megbetegedett, így egy jó hosszú ideig képtelen irányítani a csapatot. Engem bízott meg helyettesítéssel.
- Csak hazudj még többet, te vén szatyor. - sziszegte hallkan Judy. Sideays elégedetten figyelte a lány bosszús képét.
Zeta: ... lehet, hogy hamarosan újabb támadás ér minket, ezért mindenki legyen készen. Az összes bázison eget, földet és most már földalatti helyeket is figyeljétek sasszemekkel, amíg Red Alert és a csapata hamarosan elkészülnek egy új védelmi eszközzel, ami véglegesen megakadályozzák a föld alatti behatolásokat és robbantásokat is.
Az Autobot csapatok figyelmesen hallgatták végig a beszédet, majd végül Zeta képe eltűnt és a csapat feloszlott. Amikor tisztának tűnt a levegő, Judy és Sideways előbújtak a rejtekükből.
- A rádióaktiv érzékeim azt mondják, hogy az adás innen az épületből jött. Zeta Prime még mindig itt van.
Sideways: Csakhogy szemmel tartson, Cybertron kis trónörököse. Csak utánad.
Sideways szabad utat adott Judynak, aki előrement. Ő pedig utána ment.
Sideways: ~ Minden a terveim szerint. Ha sikerül megnyernem a bizalmát, bábként irányíthatom majd a Decepticonokon belül. - Gondolkozás közt gonoszul elvigyorodott a maszkja mögött.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 8:49 pm

Novafény: *nehezen magához tér*
- mi történt...?
*aztán látja, hogy Judy és egy alak megy*
~Jaj ne, Zeta fővezér! figyelmeztetnem kell!
*elrohan, hogy szóljon Zeta-nak, csak még meg kell találnia*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 9:35 pm

Judy nem vette észre Novafényt, de volt egy megérzése, hogy követik.
~ Lehet, hogy csak rosszul éreztem, de ha akárki követ, kénytelen leszek megölni. Nem szivároghat ki semmi a terveimről.
Mentek át folyosókon és termeken, Judy egy szót se szólt. Sideways is csendben ment mellette sötét gondolataival. Novafény, mivel nem tudhatja, hogy hol tartózkodik pontosan Zeta Prime, csak követni tudja őket.
Sideways: Tudod jól, hogyha Megatron beléd égeti a Decepticon létet, örökké az ővé maradsz.
- Nekem azt kell tennem, amit mond, ő a parancsolóm. Mellette kell maradnom.
Sideways: Valóban nem félsz attól, hogy kedvére szórakozhat veled és ráuszít téged a régi barátaidra.
- Köteleségem.
Sideways: Hm, ezek szerint tényleg az övé vagy. Nem tehetsz ellene semmit, a sorsod már megpecsételődött.
Judy némán ment tovább mellette.
Sideways: ~ Szegény kicsi Judynator rossz kezekbe került ám. Megatron rabszolgája lett, de nem is sejti még, hogy kinek lesz majd a kicsi bábuja, hahahaha...
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 9:39 pm

Novafény: *óvatosan követi őket, nehogy lebukjon*
~ Bárcsak tudnám, hogyan téríthetném vissza Judy-t Crying or Very sad
*ha megállnak, elbájúik egy zúgban*
~ Csak nehogy észrevegyenek!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 9:07 pm

Judy és Sideways mentek egy darabig, aztán megálltak egy nagy kör alakú lift előtt. Mindketten beálltak, majd Judy megnyomott egy gombot a vezérlőn, mire a lift lezárult és elindult lefelé. Novafény itt nem követi őket, és kénytelen lesz várni, amíg a lift visszajön, miután kiszálltak Judyék.
A páros leért a szinte, ahol Zeta Prime tartózkodott, de nagy meglepetésben volt részük. lent három Autobot fogott rájuk fegyvert.
Autobot: Judynator fővezérnő?? Zeta Prime azt mondta, gyengélkedsz!
2. Autonot: Hé, egy pillanat! Egy Decepticon társaságában van!
3. Autobot: Az nem létezhet! Biztos csak elfoghatta vagy valami!
2. Autobot: Nem látod, hogy nincs lebilincselve, meg ilyenek! Judynator ideengedte az ellenséget a Tanácsba!
Autobot: Azonnal értesíteni kell a többieket! Behatolás és árulás történt!
Sideways előrántotta a fegyverét és lőni kezdett az Autobotokra., akik fedezékből tüzeltek vissza rájuk. A Decepticon-érzékelő rendszer csak ekkor kezdett szirénázni hangosan, és amíg Judy is felkészült az Autobotok lemészárlására, az egyik Autobot a lövéstől hátraesett a folyosóra, ami azonnal lezárult előtte, de az ablakból lehetett látni mi történik. Az Autobot alatt a föld elkezdett egy résznél világítani, majd a szerencsétlenre a plafonról hatalmas prés zuhant le. Az Autobotnak sikerült elkerülnie, de az újabb világító pontról is azonnal félreugrott, mert mindig ezekre a részekre zúdultak a prések.
2. Autobot Nitro! Nitro! Jó vagy? - kiabálta be.
Autobot: Túléltem! Semmi baj! Túlél...
itt azonban egy újabb prés abban a pillanatban úgy összenyomta, hogy apró darabok maradtak utána, ahogy a prés visszaemelkedett a helyére.
3. Autobot: Neee! Nitrót szétlapították!
2. Autobot: Gyorsan szóljunk Zeta Primenak! Nincs időnk a...
Judt Sideways elrántotta magával egy ugrással. Ahol a lány állt, épp a talaj felvillant és a prés megindult lefelé rájuk. Judy nagy szemekkel nézte végig, ahogy az a másik két szerencsétlen Autobotot zúzta szét. És ő is így járt volna, ha az utolsó pillanatban a Decepticon nem menti meg az életét. SIdewaysnak ideje nem volt kifújnia magát, megfogta Judy karját és gyors tempóval rohant előre a rájuk zúduló prések alól. A folyosó, ahol az Autobot lelte halálát, azóta megnyílt, de ismét lezárult, ahogy berohantak oda. Rögtön az ajtónál Sideways elengedte Judyt, hogy az beírja az ajtó kinyításának kódját.
Sideways: Siess, a következő ránk fog zúdulni!
Az utolsó pillanatban kinyílt az ajtó és berohantak egy nagyobb folyosóra. Egy pillanatra a prés elzárta mögöttük az átjárót, aztán visszaemelkedett a helyére.
- Ez meleg helyzet volt. Teljesen elfelejtettem, hogy Zeta Prime a Tanács épületének legfontosabb helyeit, főleg a tanácskozó termet így védette be.
Sideways: Ügyes védelem, elismerésem. De ez csak a kezdett, ugye?
- Igen... Zeta Prime nemhogy ért ehhez, de már keményebb harcos. Nem csoda, hogy Optimus előtt ő volt az AUtobotok fővezére.
Novafényre, ha ő is leért, ugyanez a veszély vár. A biztonsági rendszerek már száz százalékosan érzékelték Sideways jeleit, és az már Rodimuszhoz is eljutott, aki már úton volt a csapattal, hogy megállítsák a betolakodót. Azt nem tudhatták még, hogy Judy Megatron miatt árulóvá vált.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 9:15 pm

Novafény: *követi őket egy liftig, de aztán a liftet meg kell várnia*
- jaj nekem! Remélem Judy előtt érek Zetához!
*végül a lift visszaér, amivel Novafény felmegy, és látja, mi volt*
- szegények! Crying or Very sad
*nem sejtvje, mi vár rá, a folyósóra lép, és mire látja, hogy csapda van, talán már túl késő...*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 10:11 pm

Novafényre a belépésre ugyanúgy zúdulni kezdenek a prések, ahogy belépett és kis híján szét is zúzták, de Ezüstangyal még időben aktiválódott és gyors sebességgel elrántotta a megnyílt ajtóhoz, amin keresztül már átestek. Az eséstől gurulni kezdtek a folyosón keresztül egy hatalmas bejárathoz, amit Judy és Sideways már megnyitottak és beléptek rajta.
- Mi a...?
Novafény és Ezüstangyalka végül egy tágas terem közepén álló még sötét tárgyba beleütközött. Az ütközés csúnyán felsértették Novafény szárnyait és az egyik lábát, így alig tudna csak felállni.
Sideways: Nézzenek oda... lám, lám.
Judy csendben nézte Novafényt, de nem reagált rá egy szóval sem, mert látszólag ő meg volt döbbenve, hogy Novafény a semmiből jelent meg a miniconjával együtt.
Sideways: Egy kis Autobot... talán azt hiszi, hogy majd engem vagy magát a fővezérét, a Cybertron trónörökösét és a Transformerek társadalmának legnagyobb erejű Transformerét képes lesz megállítani! Ja, hogy még nem is tudtad, hogy mi is igazából Judynator fővezérhelyettesed? Rendben, úgyis minden szemtanút megsemmisítek.
- Sideways... talán nem kéne...
Sideways: Ne aggódj, egy lövésre halott a lány és a kis miniconja!
Sideways lőtt egyet Novafény felé, de nem talált. A tárgy körül, aminek nekiment a lány védőpajzs, ami megmentete, aztán kivilágosodott a terem. Ez a terem ugyanolyan nagy és köralakú volt, mint a generátori részleg, aho Zeta Prime bezárta Judyt egy gömbbe. A tárgy pedig egy hatalmas zárt vezérlő volt, amit belülről lehetett irányítani. A derenegát Autobot lány és a titokzatos Decepticon döbbenten nézték.
~ Ez nem lehet... erről én nem is tudtam, hogy...
A vezérő felnyílik, majd kilép belőle Zeta Prime komoly arcvonásokkal. Miközben végigmérte a betolakodókat megragadta Novafény vállait.
Zeta: Sideways... gondolhattam volna, hogy te szabadítottad ki Judynatort.
Sideways: Nocsak, vén szamár, hát emlékszel még rám! Akárhogy is próbálod a kicsi Judyt visszatéríteni a magad módszerével, nem sikerülhet, hisz őt már megszállta a gonosz erő, és csakis Megatron parancsolhat neki.
Zeta: Az ilyen erőket le lehet győzni! Judy, kérlek... te nem vagy gyilkos, hanem egy áldozat, akivel Megatron és Sideways játszik!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 10:21 pm

Novafény: *majdnem rácsapodótt a prés, de ezüstangyalka megmentette, és bejutottak a terembe Judy és Sideways meglepődésére, viszont nekimentek valami tárgynak, ami maitt Novafény szárnya és lába megsérült*
- áú!
*aztán hallja, hogy Sideways gúnyolódik*
- Judy jó robot, akit Megatron meg te irányítasz!
*mikor Sideways lelőné, a tárgy megvédte, amiről kiderül, hogy védőgömb, amiből kilép Zeta Prime, és megragadja a vállát*
- Uram! Épp figyelmeztetni akartam!


A hozzászólást Novafény összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 27, 2010 7:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 10:39 pm

Zeta: Egy kicsit elkéstél volna vele, de úgyis zsámítottam rá a betörést illtően, hogy társaságom lesz.
Zeta Prime felkapta Ezüstangyalt is és magával húzta őket a vezérlőfülkébe, ami lezárult. Pillanatok múlva megremeg a terem, majd a vezérlő felett megjelent Zeta Prime hatalmas hologrammos alakja, ami óriásként nézet le Sidewaysre és Judyra. Hangja visszhangos és mennydörgő volt.
Zeta: Judy, most a gonosz énedhez szólok. Ha meg akarsz ölni, ahhoz meg kell küzdened életre-halálra! Lássuk, hogy bírtok el a klónokkal!
A terem ismét megrengett, majd erős szikrázás után tucatnyi hologrammikus Zeta Prime-klónok jelentek meg, amik azonnal nekirontottak a betolakodóknak. A másolatok erősek voltak, de ha sikerült őket eltalálni egy lövéssel vagy egy kardsuhintással, azonnal eltűntek, bár ennyi klónharcossal szemben kissé kritikus volt a helyzet. Sideways lőtte őket, hogy csak tudta, Judy pedig a fénykardjaival küzdött meg ellenük.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 11:10 pm

Novafény és Ezüstangyal: *azon veszik észre magukat, hogy Zeta magával húzta őket a vezérlőfülkébe, ami bezáródott*
- Uram, nem ölheti meg!
Ezüstke: Bip!
*de hiábavaló, a harc már elkezdődött*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 11:54 pm

Zeta Prime csak egy rövid mondattal reagált Novafény szavaira.
Zeta: Judyt sose ölném meg.
Közben kint Sideways és Judy elszántan kitartottak a klón-túlerővel szemben, de aligha lett volna esélyük velük szemben, hisz ha egyet megöltek, újabbak jöttek. A létszámuk meg majdnem belepték az egész termet. Két klón Judy vállába és vádlijába szúrt, a lány rétült lába miatt térdre roskadt, de még tudott védekezni.
Sideways: Judy! Használt az elektro-mágneses sugarat, amivel kitörtünk a börtönödből!
Miközben kiáltott, meglőtt vagy megütött néhány klónt.
Judy: Használjam? Biztos, hogy használna?
Sideways: Ezek a klónok is csak hologrammok, és ezeket is egy erős mágneses vagy egy negatív rádióaktív erővel meg lehet semmisíteni!
Judy összeszedte magát és addig gyűjtötte magába az erőt jó ideig harc közben, amíg végül eleget összegyűjtött ahhoz, hogy kitörjön. Az elektro-mágneses sugarat kiterjesztve óriási kisülést hozott elő, amivel megsemmisítette pillanatok alatt az összes klónt a teremben. Sideways-t meg épp akkor szúrta volna át három is egyszerre, de azok az utolsó pillanatban eltűntek. Nemcsak Judy, de még a Decepticon is súlyosabbnak tűnő sérüléseket szenvedett el, de ennek ellenére még mindig talpon volt.
Sideways: Köszönöm.
- Jöttem neked eggyel a présekért.
Zeta meg volt döbbenve, hisz az ő klónjait soha senki se tudta így pillanatok alatt elintézni.
Zeta: ~ Hihetetlen... kezdi lassan megismerni a teljes hatalmát. Félek, hogy ezt élve nem fogom megúszni, ha nem sikerül észhez térítenem őt! Ő a Cybertron hercegnője, és egy jó Autobot, akire szükségünk van! Mégha belehalok, meg kell menteni, amíg nem késő!
Zeta Primei hologrammja újra megjelent a vezérlő felett.
Zeta: Nagyszerűen harcoltatok a klónjaim ellen, de a préseket nem fogjátok elkerülni!

Mire észbe naptak a betolakodók, máris zúdulni kezdtek egymás után, de mégis össze-vissza kezdtek lecsapódni a földre. Judy és Sideways megállás nélkül kerülték ezeket. Ha egy másodpercre is megálhatnak, akár szét is lapítják őket a prések...
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:14 pm

Novafény: *elszörnyedve nézte, hogy a klónok támadják Judy-ékat*
Ezüstke: bip!
*aztán a klónokat legyőzzék, de jönnek a prések*
~ azt mondta, nem öli meg!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)   Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iaconi központ (Az Autobot Tanács épülete)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Megfigyelő központ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: