Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kék Energon bár

Go down 
+2
Warusz
Judynator
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 2:01 pm

Ezen a helyen szoktak szórakozni és berúgni egy jót az Autobotok (fiúk kedvéért!) Laughing Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 9:06 pm

*Amint meg érkeztem átalakultam majd be sétáltam. Éppen ahogy gondoltam a hely bűzlőt a kipufogó gáztól és csúszott az olajtól. A bent dekkoló robik egy része Autobot akár csak én. De volt itt pár smeleges helyi lakos is aki örülhetett, hogy az Álcák még nem darálták be alkatrésznek. A zene is valami borzalom volt amit ki tudja honnan ástak elő. Persze a hely biztonságiai keménynek látszottak, de ismertem az ilyen robikat. A legtöbbjük el pucol amint rájuk lőnek. Talán a csapos lehetett a legkeményebb persze abból a szempontból, hogy az asztal alól lőtt téged szét ha úgy tartotta kedve. Persze takarítani azt utált utána a fel vett csaj robik meg nem dolgoztak ingyen. Gondoltam most per pillanat várok egy kicsit majd utána iszom egy kisebb kockára valót.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 11:30 am

*A Decepticon csapat ment, de közben tüzet nyitottak a civilek és a feléjük támadó Autobotok felé. Demolishor elszántan zúzta szét azokat, akik az útjába kerültek*
Egy Autobot: Riadó!! Decepticon támadás!!
*A bárban a jó hangulat és a hangos zene miatt senki se hallotta a támadásokat. Demolishorék pedig egyre vészesebben közeledtek idefelé.*
- Acélgolyó, még mennyire vagyunk el a célhelytől?
D. katona: Még 10276 yardra vagyunk északra a célhelytől.
- Rendben, de egy kis csapat fossza ki azt a lebujt.
D. katona: Minek? Van ott is energon?
- Nem, csak Unicron... naná, hogy van ott energon! Az ilyen bárokban vannak elraktározva finomított vagy nyers energonok, amiből készítik az italokat. Apropó, italt is kell.
D. katona: Inni szeretne, uram?
- Majd akkor, ha sikerült a misszió! Nem szeretnék egyből előre inni a medve bőrére.
*Demolishor int két katonájának és három terrorconnak, hogy induljanak a Kék Energon bárba energont szerezni.*
- Ne feledjétek, mindenkit öljetek meg, aki az utatokba kerül.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 12:34 pm

*Eléggé untam a várakozást így mégis csak be dobtam egy kis korty energont.
-Böffffff.
*Böfögtem egyet a javából.
-Ez jól esett.
*A mellettem lévő poharát véletlenül szemügyre véve láttam, hogy remek az itala.
~Most vagy valami oltári nagy melák jön vagy oda kint áll a bál.
*Kértem a csapostól egy kisebb energon kockát csak úgy nyersen majd oda menetem az egyik fal mellé ahol volt némi fedezék és fegyveremet a készenlétbe helyezve néztem mi jön be az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 1:46 pm

*A Decepticonok betörése váratlanul érte a kocsmázókat is. Még a felszolgáló lányok is visítva elmenekültek kért energonokat eldobva.*
Csapos: DECEPTICONOK!!!! - üvölti. - ELKOTRÓGGYATOK TI INNÉT, VAGY KIJUGGYASZTOM A PÁNCÉLOTOKAT!!!!
D. Katona: Rajta fiúk, mindenkit öljünk itt le!
*Az Autobotok, akik épp itt ittak, azonnal tüzet nyitottak, de még a csapos is az asztala mögül lőtt a puskájával. A Terrorconok energon után szagolva felborítanak mindent és felnyalábolják a kiöntött energonitalokat is. Ezalatt Demolishor és a csapata többi része tűzharcban áll odakint az Autobotokkal szemben.*
- Mintha vártak volna ránk! Tuti, hogy ezért valaki fzetni fog... Megatronért és a Decepticonok népéért pusztuljatok, Autobotok!
*Demolishor lead egy nagyot robbanó sorozatot. Néhány Autobotot leszedett, azoknak a parancsnokuk pedig azonmód átalakult jármű üzemmódba és hajtani kezdett erősítésért, két Decepticon meg utána, hogy megöljék.*
~Hogy mennyi kis féreg van itt a kocsma környékén. És még ők vádolják a Decepticonokat alkoholizmussal!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 11:56 pm

*Ahogy be törték a Decepticonok az ajtót ki tört a káosz. Az Autobotok lövöldöztek össze vissza mintha célozni már el is felejtettek volna míg a Terrorconok energont kerestek.
~Hmm végre buli van apraja falván.
*A fedezékem mögül el kezdtem be célozni a terrorconokat, hogy egyesével le szedegessem őket és a bolond fejüket. Ha sikerül gyorsan le szednem a bestiákat akkor elindulok az ajtó felé. persze csak óvatosan tudom számítanak némi ellen támadásra. Ezért k iis dobok egy villanó bombát amivel lehetőleg meg bolondítom az optikájukat. Ezután már bátrabban ki vetődhetek az ajtón és lőhetek a fegyveremmel. Vagy a kis energon kockámat a decepticonok közé dobhatom majd bele lőve egyet nézhetem meg kora lukat robbant soraikban.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 12:37 pm

*A Terrorconok elkerülik a támadást, de ha Warusz majdnem el is találná őket, a Decepticonok sajns fedezik őket, és amíg a bestiák elszívják az energonokat, egyenest lőnek feléd és a csapos felé, aki elszántan lőtt, mint egy szenvedélyes orvgyilkos.*
Csapos: Rohadékok! Meg fogjátok ti még fizetni az energon árát!
*Közben kint jönnek további Autobotok, de aligha bírnak el Demolishor kinti csapatával. Másodpercek alatt 3-4 Autobot hal meg ebbe a csatába.*
- Szép munka, fiúk! Ha visszajöttek a Terrorconok, megyünk tovább előre!
*Ekkor egy vakító bomba vetődik a Decepticonok elé, ami robbanás után pár másodpercíg vakságot okozott a csapatnak. Demolishor a dolog végéig behunyt és eltakart optikával védte magát. Amint egy kocsma felőli lövés leszedett két Decepticonját, máris meglátta Waruszt, aki a Kék Energon udvarából nyitott rájuk tüzet.*
- Te kis féreg, nem tudod, hogy kivel kezdesz ki! Megölni!
*Két újabb Decepticon ugrott Demolishor elé, aztán ők is egy tűzsorral válaszoltak vissza Warusz felé. Őket azonban nehezebb eltalálni, mert magnetizált pajzsot állítottak maguk elé, hogy megvédjék a vezetőjüket is.*
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 12:50 pm

*Ahogy elkezdtek felém tüzelni elugrottam a legközelebbi fedezék felé. Ha elg jól sikerül meg bújnom gyorsan értesítem a bázist rádión.
-Sos sos bázis azonnali segítséget kérek a Kék energon bárhoz. ellenséges csapat támadt ránk. Nagy a tűz erő légi fedezett kérek minél hamarabb ha lehet.
*Ezután ki biztosítottam egy gránátot és hátra hajítottam nekik. Majd átalakultam és sebességbe kapcsoltam. Csak annyira húztam el, hogy a lő táv lyukon kívül legyek. Ekkor meg ismétlem a rádióadást majd vissza fordulva és teljes sebességgel haladva vissza indultam feléjük tüzelő fegyverekkel. Mikor elég közel érek hozzájuk átalakulok és fel ugrom a levegőbe. Ekkor le dobom hozzájuk az energon kockát és rá lövök az energonra. Hátha most teszek nekik akkora kárt, hogy vissza vonuljanak. Persze csak akkor ha oda tudok jutni és nem lőnek szét.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 1:02 pm

*Egy gránát robbanása tesz róla, hogy a Decepticonok szem elől veszítség Waruszt, ráadásul páran meg is sérülnek. Először úgy tűnt, hogy az Autobot visszavonul és segítséget kér, de visszafordult és tüzelni kezdett a csapat felé.*
- Merész ez a kis vakarcs, az biztos. Tűz!
*A csapat ismét tüzet nyitott a közeledő Warusz felé, aki végül robot módban felugrott a levegőbe, majd egy energon kockát dobott feléjük. Demolishor persze azonnal tudta, hogy mi lesz itt, így gyors reagálással előkapott egy vasrudat. Aztán beleütött és elrepítette a kockát (persze olyan jó mozgással, hogy egy profi baseball-játékost is megszégyeníthet)*
- Homerun, öcskös!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 1:12 pm

*Láttam ahogy a kocka el repül jó messzire.
-Hát igen a kocka el van vetve helyet jól repítve. Remélem van annak biztosítása akibe bele csapódik.
*Most, hogy viszont a csapat tisztje nem rám figyelt gondoltam el jött a vakmerőség ideje. A kis csapat közé vettem magam hátha nem tanultak meg célozni így talán le szedik egymást, miközben próbálok mindig a másikuk hátába kerülni és így fedezéket lelni pár pillanatig. Ha sikerül talán egyenesen Demolishor hátába kerülni akkor talán vannak olyan jó fejek a társai, hogy szépen le szedik nekem. Ha nem akkor lézer késemet bele állíthatom talán a hátába. Ha mindez nem sikerül akkor meg próbálom fedezékből fel tartani őket míg a rádió üzentemre meg nem érkezik a segítség.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 1:27 pm

*A közelben éppen egy energiaforrást kereső kis Decepticon vakarék mászkálgatott olyan hangokat hallatva, mint Gollam a gyűrűk urából.*
Vakarcs: Drágasszágom! Hol van asz én kisz dráááágasszágom?
*Az energonkocka abban a pillanatban ért földet és talán a becsapódás miatt nagy kráter keletkezett. A Decepticon vakarcs pedig még élve, de lábait és fél karját veszítve kúszott tovább hisztizve, amíg az optikája megakadt egy másik tárgyon: egy földre ejtett süti.*
Vakarcs: Szüti!! Itt asz én kis drágasszágom!!

*Amint Warusz odavetődött a Decepticonok hordájába, azok támadásba lendülnek, de viszont Warusz gyorsaságának hála egymást szedték le végül. Ez így folytatódik, amíg Warusz Demolishorra ugrott. Ő azonban ugrálni kezdett addig, amíg hátra nyúlt, ésmaga elé vágta az Autobotot. Még a lábával és rálépett, hogy az ne tudjon elszabadulni, és rá is szegte a fegyverét, ami igazából a saját ujjai. Még a többi épen maradt Decepticon is így tett.*
- Azt hiszed, olyan kemény kiscsávó vagy, öcsi? Itt és most végeznénk veled, de terveim vannak most veled. Szépen vezess el minket az energonfeldolgozó üzemhez.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 1:35 pm

*Novafény épp akkor ér oda, és látva a Decepticonokat gyorsan elbújik, ahol tervezi, hogy fékezze meg legalább a két pajzsos Decepticon-t*
Novafény: hűhaO_O jobb, ha hívok erősítést!
*és hív erősítést, közbn észrevesz maga mellett egy füstbombát*
Novafény: hmmmmm... *majd élesítve a bombát az Álcák közé dobta*
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 1:49 pm

*Most, hogy elkaptak és rám szegezték a fegyvereiket tudtam, hogy nem sok esélyem van, hogy meneküljek.
-Hehe ez jó kis buli volt. Meg érdemlem az Autobot jelvényt, hogy ennyi fej fájást okoztam nektek.
*Ki kellet találnom valamit de sürgősen legalább is addig míg meg nem érkezik az erősítés.
-Hmm szóval az energon feldolgozott keresitek mi? Peched van öregem ha tudnám, hogy hol van akkor nem itt vedelnék. Bár ha tudnám sem valószínű, hogy el mondanám. Végül is még nem halottam tőled a varázs szót. Nem de bár?
*Tudtam, hogy a működésemmel játszom, de túl nagy volt a tét, hogy bár mit is eláruljak. De talán egy utolsó örült ötlet talán még esélyt ad arra, hogy meg állítsam a tervüket. Ehhez csak azt kellet, hogy kinyissam a rádiómat és le vegyem a vételi hangerőt talán így ők nem hallják meg, hogy jön a segítség, de talán a társaim meg kaphatják talán a kellő információt, hogy megállítsák őket.
-Különben is miből gondolod, hogy el juttok az energon feldolgozóhoz? Talán azt hiszed puszira be engednek titeket? Kár képzelődnöd édesem, hogy meg úsznátok ép kasznival.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 2:01 pm

*Demolishor nem vette észre a rádiós cselt, de a szemtelen megjegyzésekért felpofozta Waruszt és a lábával erősebben nyomta a mellkasát.*
- Te csak ne szemtelenkedjél, te homokos kis vakarcs, mert így is elég nagy bajban vagy. Ha netán nem szeretnél minket elvezetni, akkor velünk jösz megkeresni az üzemet. De nem lesz egy kéjutazás odaáig.
*Miután ezeket a szavakat mondta, felráncigálta Waruszt és energonbilincset rakott a kezére, aztán még a karjával lefogta Warusz nyakát, és intett a csapatnak, hogy indulhatnak tovább (a Terrorconok és a másik néhány Decepticon visszatértek a kocsmából).
- Abban a megtiszteltetésben lesz részed, öcsi, hogy te lehetsz a személyes pajzsom, amikor le akarnak engem lőni.
*Mondta ezt egy gonosz vigyorral.*
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 2:05 pm

*Novafény meg a búvóhelyéről néz, miért nem robban a füstbomba*
Novafény: mi a fene?O_O Miért nem robban már?
*úgy dönt sorozattüzet indít a Decepticonokra, de Demolishor-ra nem, nehogy Waruszt találja el*
Novafény: Remélem az a kölyök így el tud szökni
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 2:12 pm

Judy továbbra is dolgozott eleget, amíg értesítést nem kapott egy SOS-jelzésről. Jelentették, hogy egy nagyobb Decepticon csapat Demolshor vezetésével betörtek az Autobot területre, miközben nagy hűhót csaptak egy szórakozóhelynél. Intett Lángcsóvának és Red Alertnek, hogy jöjjenek vele, aztán teleporton keresztül már ott is teremtek a Kék Energon bár környékén, ahol nagy káosz volt még mindig. De amikor meglátták a Decepticonokat, és Demolishor fogságában az egyik újoncot, vagyis Waruszt, Judy nem habozott tovább.
- Már rossz ötlet volt az, hogy idejöjjetek! Engedd el azt az újoncot és tűnjetek vissza a falkátokba, különben nagyon meg fogod keserülni, Demolishor!
Persze tudta, hogy egyelőre nem nagyon tudnak mit tenni, mert amíg Demolishor fogságban tartja Waruszt, addig nem nyithatnak tüzet.
- Ne aggódj, Warusz, segítünk!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 2:37 pm

*Demolishor az optikája szögéből látott még egy Autobot újoncot rejtőzködni a búvóhelén, de aztán az előugrott és lőtt. Azonban két katona pajzsot állított elő, és kivédték minden támadást. Miután Judynator is előbukkant Jetfire és Red Alert társaságában, sátániabb vigyor ült ki rajta.*
- Nocsak, Optimus kis fogadott tökéletes kislánya és helyettese... és Megatron kis kedvenc célpontja... tudod, hogy most mit fogok mondani.
*A fegyverét szorosan odanyomta Warusz arcmodulába.*
- Ha számotokra kedves ennek a kis féregnek az élete, vonuljatok vissza és szolgáltatsátok ki az energonokat.
*Miközben várta Judy reakcióját, intett a Terrorconoknak, hogy szedjék szét Novafényt. A Terrorconok vadállati üvöltéssel vetik felé magukat.*
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 2:55 pm

*a fembot gyorsan a Terrorconok felé lő*
Novafény: Vissza, vissza!
*közben egy másik ki nem élesített bomba felé halad, hogy felkapja, és a Decepticonok közé dobja*
Novafény: ~remélem odaérek!~
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 3:13 pm

*A Terrorconok majdnem rávetik magukat Novafényre, de Red Alrt abban a pillanatban lőtte le a Terrorconokat, hogy megmentse Novafény életét.*
Red Alert: Kölyök, azonnal menj innen, mert veszélyes! Ezek a Decepticonok megölnek! Így is egy bajtársad bajban van!
- Nem engedhetjük át nektek az energonokat! És amúgy mihez kezdenéek vele, amikor nálatok se jó éppen az üzem? Csakis ti tehettek róla, hogy itt Cybertronon válság van! Most szólok utoljára, hogy engedd el Waruszt.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 3:21 pm

- Lehet, hogy tényleg mi robbantottuk fel egy tartályt az üzemetkben, de ha nekünk is egyszer szükségünk van energonra... nektek pedig olyan sok energonotok van, hogy a felével nem tudtok mit kezdeni. Nem igaz?
*Úgy látszik, már készen volt arra, hogy Waruszt egy lövéssel vagy egy összeroppantó szoritással megölje, amikor Jetfire felkapta a fegyverét.*
- No-no! Más életével játszotok!
Jetfire: Ezesetben tárgyalhatnánk!
- Még mit nem! Nem volna helyes, mert aztán energon nélkül mennék haza. És Megatron is mit szólna hozzá? Most kaptok még egy utolsó esélyt! Energon vagy az újonc? Választhattok!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 3:34 pm

Novafény: ~dehogy megyek el, segítenem kell nekik!~
*aztán felkapja a bombát*
Novafény: Decepticonok, mennyire vagytok robbanékonyak?!
*feldobja a bombéát, és mikor a Decepticonok felett van az, rálő, és akkor derül ki, hogy az kábítóbomba*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 6:58 pm

Éppen gurultam a Kék Energon bár felé, hogy piáljak, mikor megláttam hogy valami nagyon nincs rendjén.
Az utcán rengeteg halott Autobot fekszik és ott áll Demolishor, aki egy fiatal Autobotot tart fogságban. Továbbá Judynatort is látom pár katonájával, akik éppen követelik a fogoly szabadon bocsátását. Nagy gumicsikorgással odadrifteltem a többi Autobot mellé és átalakultam, majd előrántottam a géppuskámat és a vállamból két rakétavető emelkedett ki.
-Áááááhhhhhhhhh, szóval rakoncátlankodnak a Decepticonok.-mondtam halkan, gonosz mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 11:59 pm

*Miután kaptam néhány pofont össze bilincselték a kezemet majd nyakamnál fogva el kezdtek vinni.
-Ezeket nevezed te pofonnak? A nagy anyám is erősebb nálad pedig már meg élt pár év századot
*Gondoltam valamit azért út közben csak sikerül ki találnom mikor aztán be futott az erősítés és a fejemhez nyomtak egy fegyvert. Azátn men ta duma én meg kezdtem unni.
-Ugyan már had lőjön le utána simán össze raktok. de őtt senki sem fogja össze rakni mivel az agyi processzorát is be tudjátok utána zúzni.
*Aztán el kezdtem a fejemmel meg próbálni ki űt ni a fegyvert meg a lábammal hátra rúgni hátha sikerül el találnom a két lába között. Ezzel talán meg zavarom és kiszabadulok míg őt szitává lövik. Ha meg nem és meg halok akkor legalább harcban esek el mint egy igazi Autobot.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeSzer. Júl. 07, 2010 7:26 pm

- Nem Warusz. Ahogy Optimus is mondta, mindenkinek joga van élni és létezni.
Látta, hogy Warusz izegni-mozogni kezd.
~ Ez az újonc készül valamire. A segítsége még most nagyon jól jöhet.
Megvárja, amíg Demolishor összetűzésbe kerül Warusszal, aztán a kezei között gömbszerű feszültséget kezdett gyűjteni, hogy azt erős sokkoló villámként az ellenségre hárítsa.
- Bukj le!!! - kiált Warusznak, és ha az lebukik, elveti a villámot Demolishor elé, akit azonnal megcsap a villám, ami még ki is tör belőle egyenest a katonáira is. Warusznek semmi bántódása nem esik.
- Autobotok, támadás! - adta ki az utasítást, mire az összes Autobot támadásba lendül, de még Warusz is, akinek a bilincsét levágja az elektromos lézerpengéjével.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitimeSzer. Júl. 07, 2010 10:57 pm

*Novafény lőni kezd a Decepticonok felé*
Novafény: nesztek!
*hirtelen kifogy a mumiciója*
Novafény: ajajO_O
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kék Energon bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kék Energon bár
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Energon és élelmiszerek vásárlása
» Energon-feldolgozó üzem
» Titkos Decepticon bázis energon raktár
» Meterit kövek és meterorit energon bányák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: