Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Beszélgető chat

Go down 
+7
Demolishor
Viharszárny
Warusz
Novafény
Ciklonusz
Judynator
Megatron
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimePént. Május 07, 2010 8:47 pm

Üdvözlet Mindenkinek!

Végre elindult a játék így parancsom az Összes Álcának szól, hogy teljes erő be dobással harcoljatok, mert elégedetten vagyok Smile.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimePént. Május 07, 2010 9:35 pm

Nyugalom, azért nem kell türelmetlenkedni Megsykém. Very Happy Még alig vagyunk, de ha majd leszünk többen is, akkor majd jöhet a legaljasabb szarkazmus... Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:00 pm

Én inkább a diktatúra és a despotiuzmsra szavaznék! Tudod, Judynator, a Decepticonok fenyegetnek... és én ezt már csak jól tudom azután, miután annyiszor tapasztaltam a saját páncélomon! Ugye, főnök? Laughing
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 2:01 pm

Hát ak iaz orra előt lévő Minicont sem veszi észre, és csak a jódlizással van el foglalva és rá adásul még pocsék cél lövő is az ne csodálkozzon, hogy néha a falhoz kenődik.

De Judynatornak most ebben az esetben igaza van. Toborzásra van szükség a harcosok fel készítésére. Utána kezdődhet a mészárlás. Amit már alig várok kellenek az új roncsok a székemhez és természetesen Optimusz feje mint trófea.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:28 pm

Na, alig vagyunk, de az Álcák már indulnánakXD
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:37 pm

Jó, hogy észrevetted, szépségem! Laughing
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:41 pm

Indulj az északi sarkraXD
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 4:33 pm

Azért vigyáz Novafény lehet Ciklonusz rossz cél lövő, de a rokona még rosszabb karaokés Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 6:44 pm

Kösz a figyelmeztetést, majd megoldóm:D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 10:33 pm

[i]Sziasztok

azt láttom hogy kevesen vagyunk a TF szerepjáték fórumon remélem jönnek többen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 4:11 pm

Sziasztok.

Hááát ami azt illeti, tényleg nagyon kevesen vagyunk.
Judy babám. Lehet, hogy kéne egy jó kis hírverés, ami a google-n is jól látható, ha belövik keresőbe a TF szót. Vagy a hozzá kapcsolódó szavakat.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 4:15 pm

Nyugi, hirdetésbe adtam jó pár helyen, de még a főbb szerepjáték hirdető oldalon is.Smile Bízom abban, hogy legalább egy helyen felteszik a hirdetést!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 4:21 pm

Na ja!
Az a baj, hogy még az FTP-s weblapom sincs kész, igaz-az állatkereskedéses lenne. De a linkek hírdetések alatt nyugodtan be tudnám rakni, vagy pedig oldal sávba. Bár ezt nem tudom, hogy internetes körökben mennyire engedélyezik.
Egyébként úgy nézne ki, mint ezeknek az online játékoknak a hírdetése.
Esetleg mozgó bannert tudnék csinálni a weblapnak, szal azt bárhova ki lehetne pakolni.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 4:24 pm

Hallod-e, azt nagyon-nagyon megköszönném, ha segítesz nekem hírdetni és toborozni! Smile Figyi, szerintem ha tudsz, gyere fel msn-re és megbeszéljük a továbbiakat.Smile
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 10:07 pm

sziasztok

ha van valaki fent írjón
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 4:02 pm

Figyi, úgy nem tudsz játszani, ha hihetetlenül rövid a sztorid. Legyen hosszabb
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 11:17 pm

Aranyfőnix Sajnos nagyon rövid az előtörténeted. Egészítsd ki kicsit jobban, hogy el tudjuk fogadni. Csak akkor fogsz tudni játszani.

Sajnos nem sok TF hon lap van nálunk,de ahol lehet szerintem hirdetni próbáljuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:23 am

sya
oké
rendben megpróbálom valahogy megcsinálni
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 11:07 am

Rendben alig várjuk.

Más játékosok elő történetét is várjuk. Tudjuk, hogy még nem vagynk sokan, de csak akkor leszünk 1re többen, hogy ha legalább ki próbáljátok a játékot.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 12:20 am

Szasztok fém arcok. Én is be gurultam ám eme szerviz állomásra. Lökjétek teli a tankot és nyomjatok levegőt a kerekekbe. Nem cukrot nem kérek ma még vezetnem is kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 10:27 pm

sziasztok
megjöttem
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 11:37 pm

LÁom, már szaporodunk. Very Happy Waruszkám és Viarmadár érkezésével egyre elevenebb a fórum, mégha még nem állok jól a képességekkel. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 11:43 pm

JKöszönöm szépen, Judynator! Cool
Igyekszem minél többet lenni és színt hozni a fórumra. Laughing
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 11:49 pm

Hát szó mi szó végre be elindultunk. Bár van itt 1-2 buggyant figura is, de most ezt el nézem.

Viszont 1sek figyelhetnének, hogy a játékos nevét helyesen írják le. Ez neked szól Judynator.
Az ilyet mi Decepticonok nem tűrjük szóval figyelj oda.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 11:55 pm

Jajj, egek, egy "h" kimaradt! Ezer bocsánat, Viharszárny! Shocked Embarassed

Megsykém: Neked nem kell tűrnöd, mert speciel nem a te cspatodban vagyok főnök, és így is elég bajom van miattatok is Cybertronon... Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Beszélgető chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgető chat
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Egyéb :: Chat-
Ugrás: