Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Warusz előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Warusz előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Warusz előtörténete   Warusz előtörténete Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 11:35 pm

Név: Warusz
Állampolgárság: Autobot
Lakhely: Cybetron, Iacon város

Szasz Warusz vagyok. Igen igen tudom nem kell mondani, de nem érdekel, hogy meg törtem befelé felé menet a garázs ajtót, szóval fogd be haver ez az én sztorim. Na szóval velem is úgy volt ahogy a többiekkel le gyártottak egy gyárban valahol amire már nem is emlékszem. Tudom tudni illene, hogy hol, de a memoiámat ki kellet cseréltetnem egy ütközés után, mondjuk a kasznit is, de ha nem felejtem el akkor erről is mesélek majd. Vagy várjunk csak az nem is ütközés volt hanem más. Ááá már nem is tudom majd utána járok. Na ott tartottam, hogy le gyártottak és be osztottak valami melóba, hogy csináljak is valamit és ne csak álldogáljak. Szóval szépen be soroltak a biztonságiakhoz. Nem tudom miért így döntöttek, biztosan csak ki húzták a kalapból ezt vagy tudom is én. Mint mindenkit akik a biztonságiakhoz tettek ki képeztek egy alap szinten. Mikor ez meg volt leginkább csak egy helyben álldogáltam egy épületben egy ajtónál, maga volt az unalom. Mondjuk a többieknek sem volt sok dolguk. Néha ugyan elő fordult, hogy történt valahol egy kis szabálytalanság ami miatt be tudtunk indulni. Persze ezek többsége sem volt komolyabb némi gyors hajtásnál amiket hamar le rendeztünk. Persze ezek az unalmas idők voltak amik kezdtek meg változni. Lassacskán meg nőttek a zavargások főleg a gyors hajtok az új motorok miatt ami minket vagy tovább fejlesztettek vagy le építettek. De inkább a fejlesztésekben volt gyakorta részünk, hogy meg tudjuk akadályozni a problémákat amik éppen adódtak. Emlékszem egyszer valami tüntetés volt, mert fogyóban volt az energon és ettől fel ment az ára. Ugyan nem vettem részt a tüntetés fel oszlatásában, de az új eszközök sokat segíttek nekünk. Mondjuk utólag ki derült, hogy az egész egy üzleti fogás volt az egyik fejes által, de ő vele a bíróság foglalkozott. Persze el is kellet kapni amiben részt is vettem. Az volt ám az üldözés a szemét áthajtott minden kereszteződésen mielőtt neki nem mentem szemből teljes sebességgel. Hmm talán ezért is sérülhetett meg akkor a memoriám és sérülhettem meg. Na mindegy, szóval ki javítottak és újból szolgálatba álltam. Aztán halottam valami pletykát arról, hogy az energon bányákat lassan modernizálják és a munkásokat el küldik. Ebből pedig egyre nagyobb gondok keletkeztek így meg nőt a munkám is. Persze gondoltam ez is valami átmeneti állapot, de tévedtem. Egy nap a főnök ki küldött minket egy energon raktárhoz be törés miatt. Emlékszem Gépnyúzó vezetésével ki mentünk vagy tízen a helyszínre és ott találtuk a tolvajokat, Kis lövöldözésnek indult az egész csete paté mikor zatán meg jelent egy fehér robi aki egy lővéssel le szedte a csapat felét. Gyorsan erősitést is hívtam, de mire meg érkeztek olyat láttam amit még az optikám még soha nem látott. Azok a tagok repültek egyszerűen csak átalakultak és már fent is voltak az égben és onnan osztottak minket. Hirtelen azon vettem észre magam, hogy a város evakuáljuk és az egyik minden felé csak romok hevernek meg roncs testek amiket már szét lőttek. Gondoltam tenni kéne valamit és azt gyorsan kellene meg tenni. A rádión éppen akkor segély hívást fogtam így gondoltam gyorsan oda megyek és teszek valamit. Oda is mentem és egy csata közepén találtam ahol két csapat harcolt egy más ellen. Az egyik oldalon a fehér robi és cimborái voltak a másikon meg tudom is én kik. Csak azt láttam, hogy bajban voltak így oda mentem fel kaptam az egyik eleset társuk fegyverét és lőttem. Ugyan végül vissza kellet vonulnunk, de a nap végén az egyik tag rám tette az Autobot színbolumot és onnantól közéjük tartoztam. Persze később miután be ástuk magunkat, valami bűn rossz homorú archoz küldtek képzés gyanánt. El is neveztem komor képűnek amire be rágott és folyton ugráltatott meg változtatott folyton. De végül el végeztem az úgy nevezet akadémiáját és rögtön el is húztam onnan a csikot Iaconba, hogy ne lássam egy jó ideig. Így kerültem és várom, hogy tegyünk végre valamit. Komolyan mondom mindjárt le hunyom az optikimat ha nem vehetek részt valami jó kis balhéban.


A hozzászólást Warusz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 23, 2010 11:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Warusz előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warusz előtörténete   Warusz előtörténete Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 11:43 pm

Szerintem ez az elősztori eddig a legérdekesebb.. és még vicces is! Very Happy Ugyan néhány helyen van egy-két helyesírási hiba, de ettől eltekintünk egy ilyen jópofa és bőbeszédűség miatt. Very Happy

Előtörténeted elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
 
Warusz előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sunbird előtörténete
» Kőfej előtörténete
» Aranyfőnix előtörténete
» Quadrátor előtörténete
» Fireving előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Játékhoz szükséges dolgok :: Előtörténet-
Ugrás: