Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Beszélgető chat

Go down 
+7
Demolishor
Viharszárny
Warusz
Novafény
Ciklonusz
Judynator
Megatron
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 11:57 am

Ciklonusz azért neked sem kell sértő módon írnod. Ezek a megjegyzések kissé "bunkó"-ra sikeredtek. Nem szeretnék vitát sem játékos, modik vagy adminok között. Kérlek figyel erre oda legközelebb. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 12:52 pm

Szerintem tényleg bunkó levél ez, de ha mondjuk hogy ez a lány nem egy észlény és ha ezerszerre fogná fel a dolgokat, akkor tőlem akár le is hordható mindennek. Előbb ismerjük ki őt, aztán íélkezzünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 11:20 pm

Oké, rendben
megpróbálok rendessen írni, és veled megyek.
Vissza az elejére Go down
Cyber Z.
Vendég




Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 11, 2010 10:44 pm

Sziasztok

Szeretnénk kölcsönös bannercserét kérni a Cyberpunk 2020 RPG oldalnak.
A választ előre is köszönjük a Cyberpunk Team nevében.
A Cyberpunk 2020 oldal bannere:

Beszélgető chat - Page 3 Cyberp11

Cyberpunk

Szerepjáték a sötét jövőben


Felhőkarcoló-erődjeikből multinacionális cégek irányítják a világot, akaratuknak kibernetizált zsoldosok hada szerez érvényt. A lepusztult városi vadon utcáin Booster-bandák gyilkolnak és fosztogatnak, fotómodellé plasztikázott technikusok nyomulnak páncélozott országúti harcosokkal vállvetve a Posztholokauszt innenső oldalán: a legforróbb klubokban, a leglazább bárokban, a legsötétebb sikátorokban. a világ egyetlen szűnni nem akaró mulatozásban tobzódik.... A Jövő még sosem volt ennyire ijesztő.

De Te megváltoztathatod. Mert interface aljzatokat hordasz a csuklódban, fegyvereket a karodban, lézereket a szemedben, bio-chip programok üvöltenek az agyadban. Harcra vagy drótozva, felcuccolva - életveszélyesen élsz ott, ahol csak a legkeményebbek és legvagányabbak maradhatnak életben.
Mert CYBERPUNK vagy.

CYBERPUNK: a sötét jövő szerepjátéka. Vállalati bérgyilkosok, heavy-metal hősök és önpusztító konzolcowboyok világa, megspékelve jókora adag élvonalbeli technikával, brutális utcai harcokkal, és sodró lendületű cselekménnyel.

Idővonalak:
-Cyberpunk 2020
-Mars 2092 (kolonizáció után)

Hangulatkeltők filmek:
Blade Runner, Natural City, Különvélemény, A Sziget, Emlékmás, Ghost in the shell 1-2, Applesheed......

Kapcsolódó regények:
Neurorománc, Számláló Nullára, Mona Lisa Overdrive, Izzó Krom, Idoru, Virtuálfény, A Holnap Tegnapja…….



(A világ jellege miatt a gyermekkorú felhasználóknak nem ajánlott a stricikről, prostituáltakról, utcai kéjelgésről, szervekért gyilkoló bandákról, és egyéb sötét üzelmekről szóló mesék; mert ugyebár a sötét jövő világában ilyesmi nem elképzelhetetlen; mondhatni a mindennapok része, de nem mi szeretnék azok lenni, aki ezzel napi szinten terheli egy gyerek pszichéjét, még ha fikcióról, kitalált történetről is van szó. A fórumra inkább a 16+ életkorú felhasználók regisztráljanak)

Kód:
[center][url=http://cyberpunk.hungarianforum.net/forum.htm][img]http://cyberpunk.hungarianforum.net/users/2512/22/09/16/album/cyberp11.jpg[/img][/url]

[b][size=18][i][color=red]Cyberpunk[/color][/i][/size]

[color=lightsalmon]Szerepjáték a sötét jövőben[/color][/b]

[color=lightsalmon] [b]F[/b]elhőkarcoló-erődjeikből multinacionális cégek irányítják a világot, akaratuknak kibernetizált zsoldosok hada szerez érvényt. [b]A[/b] lepusztult városi vadon utcáin [b]B[/b]ooster-bandák gyilkolnak és fosztogatnak, fotómodellé plasztikázott technikusok nyomulnak páncélozott országúti harcosokkal vállvetve a [b] P[/b]osztholokauszt innenső oldalán: a legforróbb klubokban, a leglazább bárokban, a legsötétebb sikátorokban. a világ egyetlen szűnni nem akaró mulatozásban tobzódik.... [b]A[/b] [b]J[/b]övő még sosem volt ennyire ijesztő.

[b]D[/b]e [b]Te[/b] megváltoztathatod. Mert interface aljzatokat hordasz a csuklódban, fegyvereket a karodban, lézereket a szemedben, bio-chip programok üvöltenek az agyadban. Harcra vagy drótozva, felcuccolva - életveszélyesen élsz ott, ahol csak a legkeményebbek és legvagányabbak maradhatnak életben.
[color=red][b]Mert CYBERPUNK vagy.[/b][/color]

[color=red][b]CYBERPUNK:[/b] [/color][color=red]a sötét jövő szerepjátéka. Vállalati bérgyilkosok, heavy-metal hősök és önpusztító konzolcowboyok világa, megspékelve jókora adag élvonalbeli technikával, brutális utcai harcokkal, és sodró lendületű cselekménnyel.[/color]

Idővonalak:
-Cyberpunk 2020
-Mars 2092 (kolonizáció után)

Hangulatkeltők filmek:
Blade Runner, Natural City, Különvélemény, A Sziget, Emlékmás, Ghost in the shell 1-2, Applesheed......

Kapcsolódó regények:
Neurorománc, Számláló Nullára, Mona Lisa Overdrive, Izzó Krom, Idoru, Virtuálfény, A Holnap Tegnapja…….[/color]

[color=red][i]
(A világ jellege miatt a gyermekkorú felhasználóknak nem ajánlott a stricikről, prostituáltakról, utcai kéjelgésről, szervekért gyilkoló bandákról, és egyéb sötét üzelmekről szóló mesék; mert ugyebár a sötét jövő világában ilyesmi nem elképzelhetetlen; mondhatni a mindennapok része, de nem mi szeretnék azok lenni, aki ezzel napi szinten terheli egy gyerek pszichéjét, még ha fikcióról, kitalált történetről is van szó. A fórumra inkább a 16+ életkorú felhasználók regisztráljanak)[/i][/color][/center]
Vissza az elejére Go down
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 7:01 pm

Sziasztok..

Valaki elmagyarázza nekem töviről hegyire a játék menetét.. Működését?? 0.0.. Jó lenne.. Nem igazán szoktam fórumozni.. de most már ugy érzem fogok sokat..Very Happy:P

/kirááály hogy van végre egy ilyen játék is0.0/
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 9:03 pm

Áh, de király, hogy végre már egy normálisabb Decepticon játékos! Very Happy Végre valahára szepizhetek úgy, hogy valaki ott lesz! Amióta Cyc és Demolishor átruccantak lopni az Autobot területre, nem igazán tudtam, mit csináljak.
Nos, babám, röviden és tömören én nem tudom elmondani, de a szabályoknál és a Vector Sigmánál ott vannak leírások. Na jó, a modik és a főadminok (vagyis Judy és Megs) néhány leírással még nincsenek készen, de remélem igyekszenek minden leírást összehozni nekünk. Mondjuk a lényeg már meg van. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 10:08 pm

Tudod Viharszárny senki nem mondta, hogy otthon kell dekkolnod míg bulivan apraja falván. Fog 1 tucat terrrkont a készletből aztán húzás a bulira. Ezt veheted parancsnak katona. Cool
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 11:58 pm

Eh, Megs fővezér bátyuram, jó lenne, de a szabályzat szerint nem hagyhatom el a Decepticon területet és más bolygóra is csak modi/admin kíséretével mehetek el. Most már megvárom, amíg befejezitek, azt majd valamelyik Elit Álcád vagy te kínozhattok. XD Addig szorítok nektek, és röhögünk legalább egy jót Cik-pajtáson, ha megint hülyeséget csinál. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 2:59 pm

Mondjuk ez tényleg így van. Na majd beszélek Megatron valamelyik két elitjével. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 7:03 pm

Hmmm, voltaképp nem lenne akadálya. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 9:33 pm

Akár jó magam is el tudom küldeni őt egy űrhíddal sőt ha Firewing is jelentkezik akkor mind2 be szállhatnak.
Valahogy úgy érzem ilyen kalandok lesznek bőségesen amíg nem leszün kelegen. amikor meg már sokan leszünk akkor háború lesz a javából. Hahahahahahahahaha
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 9:59 pm

Megsy, inkább ezt fejezzük be először, aztán tervezgess. Még a jó Primus se írhet rá mindennap. Smile
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 2:59 pm

Kívánok Megatron vezér Very Happy.. Akárhova is megyek egy a lényeg, minél több autobotot levadászni. Muahahaha.. Szóval én bevethető vagyok.. Igyekszek minél többet itt lenni..
Vissza az elejére Go down
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:02 pm

Ja még annyi lenne, hogy én még nem fórumoztam, de ha vmit elrontok nyugodtan teremtsetek le Razz.. A szabályzatot meg majd rágom és úgy jó lesz Wink
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:13 pm

Nagyon helyes, kolléga. Laughing Csak azért ha majd abajgatni foglak, velem is tessék tisztelettel lenni, akármilyen egy idióta és érült hülyegyerek vagyok. Laughing
Vissza az elejére Go down
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:32 pm

Én nem szoktam tiszteletlen csak olyan emberrel aki velem szemben is az.. Ennyi
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:35 pm

Hogy rád ne szakadna a plafon, Ci! Very Happy Ha rád is bízna Megs egy újoncot, az élete legnagyobb hibáját követné el! XD Hacsak nem havasi újoncokról van szó. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:38 pm

Hihi.. Engem rá fognak bízni valakire?:O:O
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:59 pm

Hát... amikor tanulni akarsz valamit, akkor muszáj lesz, hogy egy modi a saját szerepében vagy egy NJK (Nem Játékos Karakter) személyében tanítson. Ezenkívül a küldetéseket és a tanulás menetét is mi meséljük.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:10 pm

értem.. és küldetéseket kitől lehet kérni.. meg a tanulást?.. vagy ezt így a modik/adminok eldöntik és ennyi??
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:19 pm

PM-ben egyeztethetsz velünk vagy pedig a bázison bemész a vezetőhöz.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:21 pm

Én Demolishorra gondoltam ő meg felelő lenne az újjoncok képzésére. Persze jómagam is be szállok néha néha.

Küldetéseket mi adunk akárcsak új képességeket amik ha ügy nézed tanulást jelent.
Viszont képességeket nagyon keveset hoztunk össze.

Ezért kérek mindnekit akinek 5lete van képességre azt nyugodtan küldje el nekünk és mi be tesszük miután el bíráltuk, hogy meg felelőe.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:24 pm

Ha majd visszatértünk, akkor majd szepiben játszuk ezt le.XD
Fúúúúj, Megsike.................... nehogy hentai-t is csinálj itt. Laughing
Vissza az elejére Go down
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 5:37 pm

Akkor most Demolishor lesz az ún. oktatóm?????????? Vagy vmi hasonló Very Happy
Vissza az elejére Go down
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 5:52 pm

nekem lenne egy 5letem.. bár nem tudom szerintem túl hatalmas képesség..de azért megosztom veletek.. nem tudom hogy valós tf karinak a képességeit lehet e használni.. a cybertron szériában vector prime képessége az nagyon állat.. ő az aki a teret és az időt uralta.. hatalmas..egyik kedvenc kari.. és egyike a 13 eredeti transformernek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beszélgető chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgető chat
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Egyéb :: Chat-
Ugrás: